r e k l a m a


Sprzedadzą Hotel Leśny w Niemczech?

spot_img
r e k l a m a

Hotel Leśny oraz nieruchomości zlokalizowane w sąsiedztwie Nowego Centrum, to oferta Gliwic przygotowana na targi Expo Real 2011, które właśnie trwają w Monachium.

Gliwice prezentują swoją ofertę na stoisku Metropolii „Silesia” , wspólnie z 12 innymi miastami wchodzącymi w skład Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.

Zainteresowani inwestorzy mają do wyboru 73 nieruchomości, różnej wielkości, zlokalizowanych na terenie aglomeracji. Śląska ekspozycja jest jedną z największych na targach monachijskich.

Jak się dowiedzieliśmy, bardzo duże zainteresowanie zwiedzających wzbudza projekt Nowego Centrum. Na targach można oglądać makietę planowanej przebudowy wraz z ofertą znajdujących w bezpośrednim sąsiedztwie działek.

Podczas targów Gliwice chcą także znaleźć inwestora dla Hotelu Leśnego. Czy się to uda? Nieruchomość wyceniono a 11 mln 900 tys. Obiekt hotelowy dysponuje 35 pokojami, restauracją, kawiarnią oraz salą konferencyjną. W ofercie jest również parterowy budynek byłej kręgielni. Obiekt posiada drogi dojazdowe i parkingi. Jest dobrze skomunikowany i atrakcyjnie położony.


Niezależnie od efektów targowych negocjacji UM Gliwice ogłosił przetarg na sprzedaż Leśnego – już po raz siódmy. Odbędzie się on 18 października o godzinie 11.00.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
domel
domel
12 lat temu

a gdzie kamienica Piwna 17b i ta nowa z apteka???Do wyburzenia??

...
...
12 lat temu

Może szwabki będą chcieli to kupic bo w Polsce nie ma naiwnych 🙂

gliwiczanin_
gliwiczanin_
12 lat temu

Oby to Niemcy kupili i zrobili wreszcie z tym porządek.

ortografista
ortografista
12 lat temu

leśny… niech kupują

lika
lika
12 lat temu

niemiec kupi i ściągnie z durnych polaczków kasę bo Polacy tylko wysprzedawać potrafią dobre obiekty, grunty pod zagraniczne inwestycje na których powstają zakłady pracy w których polacy pracują za najniższą krajową dla włocha, niemca, lub innego zagraniczniaka… polskie niewolnictwo.

Głosujcie dalej wiec na PO i Palikota

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI