spot_img

Sprzedała alkohol dziecku. Zareagował klient

Ekspedientka sklepu przy ul. Toszeckiej sprzedała alkohol 12-latce. Dzięki reakcji przypadkowej osoby o zdarzeniu dowiedzieli się policjanci.

25-letnią ekspedientkę zatrzymali wczoraj około godziny 22.00 policjanci z IV komisariatu.

Kobieta sprzedała alkohol 12-latce. Usłyszy zarzut złamania przepisów „Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi”. Za to przestępstwo grozi nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych grzywny. Z kolei właścicielowi sklepu grozi utrata koncesji na sprzedaż alkoholu.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI