spot_img


Gliwickie wodociągi pozwolą zwiedzić ten obiekt

W ramach obchodów Światowych Dni Wody 26 marca 2022 r. będzie możliwość zwiedzania Stacji Uzdatniania Wody Gliwice-Łabędy.

„To wyjątkowa okazja, by poznać proces ujmowania i uzdatniania wody, zobaczyć nowoczesne urządzenia, poznać pracę ludzi odpowiedzialnych za dostawę czystej, zdrowej wody do naszych domów. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania – skąd się bierze woda w kranie? Czy koniecznie jest instalowanie drogich, domowych filtrów wody? Czy można pić wodę prosto z kranu?” – informuje PWiK Gliwice.

Zwiedzanie w godzinach 11.00, 13.00, 15.00.

„Ze względów bezpieczeństwa, liczba zwiedzających jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację pod nr tel. 32 428 44 72 lub [email protected]” – informuje PWiK.

Zwiedzanie stacji przez dzieci i młodzież możliwe jest tylko pod opieką osób dorosłych. Wstęp bezpłatny.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tadeusz
Tadeusz
1 miesiąc temu

Pomylili daty? Prima Aprilis do piero za tydzień. Hipokryzja Magistratu sięga kosmosu. Ta ekipa ogołociła Gliwice z zieleni i nadal robi to skutecznie. O nasadzone drzewka nikt nie dba. Widać to na ulicach.

Covid
Covid
1 miesiąc temu
Reply to  Tadeusz

na Rybnickiej jest Park do zwiedzania XD Wystarczy się zaanonsować u Ochrony obiektu…i można przejść przez płot 😀 Mają pewnie też kilka ławek…tak wygląda wygoda.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI