r e k l a m a


Synergia – rozwój i wsparcie

spot_img
r e k l a m a

28 kwietnia zakończy się realizacja szkoleń z zakresu nowych form pracy socjalnej (coachingu, trenera pracy, animacji lokalnej i streetworkingu) organizowanych w ramach projektu „Synergia – rozwój i wsparcie”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013
Tego dnia w godz. 12.00-17.00 na Placu Krakowskim w specjalnym autobusie będzie można obejrzeć wystawę o dzieciach w nepalskiej szkole.

Wystawa zawiera: fotografie, rysunki, graffiti, plakaty oraz realizacje ekranowe.

Nepalski autobus jest jednym z elementów akcji społecznej „Z hałdy w Himalaje“, która ma ukazać współczesną problematykę dzieci i młodzieży z dwóch, choć niezwykle odległych od siebie geograficznie światów, to jednak bliskich w kontekście trudów i losów ludzkich.

Głównym celem gliwickiego wydarzenia jest nagłośnienie problematyki „ dzieci ulicy” i osób marginalizowanych na Śląsku, oraz przedstawienie różnorodnych działań podejmowanych przez pracowników pomocowych Miasta Gliwice oraz organizacji pozarządowych (m.in. Stowarzyszenia „GTW”) i firm z obszaru biznesu.

Podczas akcji będziemy zapraszać przechodniów do autobusu gdzie oprócz zapoznania się z treścią wystawy będą mogli skosztować nepalskiej herbaty.
Uczestnicy projektu będą przeprowadzać w tym dniu na ulicach Gliwic ankiety na temat dzieci spędzających większość czasu na ulicy bez kontroli dorosłych.
W ramach akcji pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej zaprezentują inne, pozamaterialne formy pomocy realizowane w ramach w/w instytucji.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
piotruś
piotruś
12 lat temu

… sraty, dupaty … „trener pracy”, „animacja lokalna”, „inkubator przedsiębiorczości”, synergia-rozwój i wsparcie” – jak słysze takie bzdety to mam „parcie” … i tyle … i to za nasze pieniądze …

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI