r e k l a m a


Dzień nauki i przemysłu już 20 maja

spot_img
r e k l a m a

Współpraca międzynarodowa, promocja firm i innowacyjnych pomysłów biznesowych – między innymi o tym będą rozmawiać podczas specjalnej konferencji w Gliwicach.

Stowarzyszenie Organizatorów Ośrodków Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce wraz z Parkiem Naukowo – Technologicznym „TECHNOPARK GLIWICE” Sp. z o.o. serdecznie zapraszają w dniach 19-21 maja 2011 r. do Gliwic na XXII Konferencję SOOIPP „INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI OPARTEJ NA WIEDZY – rola ośrodków innowacji i przedsiębiorczości”.

W bieżącym roku uwagę uczestników skupiać się będzie na zagadnieniach współpracy międzynarodowej, promocji firm i innowacyjnych pomysłów biznesowych rozwijanych we współpracy z ośrodkami innowacji w kontekście zbliżającej się polskiej prezydencji w Unii Europejskiej.

Tradycyjnym elementem towarzyszącym konferencji są seminaria, spotkania, imprezy dodatkowe, w tym „Dzień Nauki i Przemysłu” organizowany przez „Technopark Gliwice”.

Ideą „Dnia Nauki i Przemysłu” jest prezentacja innowacyjnych firm, jednostek naukowych, a także jednostek rozwojowo – badawczych oraz ich osiągnięć. Ponadto projekt ma przyczynić się do propagowania innowacji technologicznych i naukowych, a także do wzrostu zainteresowania mieszkańców Gliwic działaniami uczelni oraz rozwojem przedsiębiorczości na terenie województwa śląskiego. (www.dnip.pl)

Główne obszary dyskusji w trakcie XXII Konferencji SOOIPP będą dotyczyły:

– zagadnień internacjonalizacji innowacyjnej przedsiębiorczości,
– poszukiwań i prezentacji nowych form usług proinnowacyjnych,
– inicjowania współpracy i integracji środowiska naukowego z gospodarczym,
– inicjowania kontaktów i udziału w programach UE,
– wymiany doświadczeń i integracji środowiska animatorów innowacyjnej przedsiębiorczości oraz rozwoju relacji sieciowych między instytucjami wsparcia,
– poszukiwań kierunków skutecznej interwencji w nowym okresie programowania UE w zakresie innowacji i przedsiębiorczości.

Od ponad dwudziestu lat konferencje SOOIPP są znakomitą płaszczyzną wymiany doświadczeń i opinii oraz inspiracji do coraz sprawniejszych, dojrzalszych działań i inicjatyw na rzecz modernizacji kraju i rozwoju podstaw gospodarki wiedzy.

Po szczegółowe informacje na temat miejsca, konferencji, prelegentów, pełnego programu oraz formularza zgłoszeniowego zapraszamy na stronę internetowej konferencji pod adresem: http://www.konferencjasooipp-gliwice.pl/

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
piotruś
piotruś
12 lat temu

…„INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI OPARTEJ NA WIEDZY – rola ośrodków innowacji i przedsiębiorczości” – onanizm, wzmacnia organizm – tylko dlaczego publicznie i do tego za nasze pieniadze. Jakie osrodki, jaka innowacja – gdzie ten cały postęp. Dziury w drodze naprawić nie potrafią a pieprzą o innowacji – to przecież czysty obłęd. Już widzę uczestników tej konferencji – dalibóg to doprawdy wyborowy zbiór umysłowych eunuchów. Jak się już do niczego nie nadajesz to jeszcze możesz mówić o ekologii i „internacjonalizacji przedsiębiorczości…”. Gliwice – „doliną krzemową Śląska” … hm … komuś prostata uwiera na mózg … Amen

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI