r e k l a m a


Tajemniczy Cube! Niezwykła przygoda sensoryczna w Forum

W dniach 3 i 4 listopada 2023 roku Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach zaprasza wszystkich entuzjastów wyjątkowych doświadczeń na niepowtarzalne wydarzenie pod nazwą Tajemniczy Cube!

Scena główna centrum handlowego zamieni się w tych dniach w przestrzeń pełną tajemnic, przygód i niezwykłych wrażeń sensorycznych. Odwiedzających czeka niezapomniana podróż, która pobudzi zmysły i przyniesie dużą dawkę emocji!

Co skrywa Tajemniczy Cube?

To pytanie na razie pozostaje otwarte, ale warto przekonać się o tym na własnej skórze – i to dosłownie! Na uczestników czekają karty podarunkowe o wartości 100 zł, aparaty Instax, smartwatche oraz vouchery do Flyspot. Nie jest to typowa rozgrywka w escape roomie, lecz prawdziwe wyzwanie dla zmysłów.

Jak można zdobyć nagrody?

Wystarczy w dniach 2-3 listopada dokonać zakupów w Centrum Handlowym FORUM na kwotę minimum 200 zł (na maksymalnie dwóch paragonach), a następnie zarejestrować się w punkcie akcji, który znajdzie się na scenie głównej FORUM. W ten sposób otrzymujemy przepustkę do gry w Tajemniczym Cube, który poddaje zmysły testowi! Zadaniem uczestników jest wyszukanie dotykiem konkretnych przedmiotów, które odpowiadają poszczególnym nagrodom i zgarnięcie atrakcyjnych upominków.

Centrum Handlowe FORUM zaprasza na niezapomnianą przygodę!

Dołączcie do nas 3 i 4 listopada od godziny 12:00 do 19:00 na scenie głównej CH FORUM. Przekonajcie się, co kryje Tajemniczy Cube i weźcie udział w tej niezwykłej zabawie, która przyniesie sporą dawkę adrenaliny i nie lada emocje! To niepowtarzalna okazja, aby spędzić czas w wyjątkowy sposób i zdobyć fantastyczne nagrody!

Nie czekaj – wejdź do gry i poznaj Tajemniczy Cube!
Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI