r e k l a m a


Teatr poszukuje „Małego Księcia”. W niedzielę casting

Gliwicki Teatr Muzyczny ogłasza casting do roli tytułowej w musicalu „Mały Książę”, którego premiera planowana jest w maju 2013 roku na scenie GTM.

Poszukiwani są chłopcy w wieku od 8 do 12 lat z dobrym słuchem muzycznym. Wszyscy potencjalni wykonawcy muszą być utalentowani artystycznie. Casting odbędzie się 28 października br. (niedziela) w siedzibie Gliwickiego Teatru Muzycznego przy ul. Nowy Świat 55/57 w Gliwicach. Zgłoszenia prosimy wysyłać drogą e-mailową na adres: [email protected] najpóźniej do dnia: 24 października br.

Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV artystyczne ze zdjęciem (Uwaga! Prosimy wysyłać pliki PDF lub DOC wraz z zawartym w CV zdjęciem; prosimy nie wysyłać zdjęć jako osobnych plików jpg).

Po wysłaniu zgłoszenia, kandydat otrzyma informację zwrotną dot. szczegółów castingu i materiałów potrzebnych do przygotowania się na casting.

Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się na casting z osobą dorosłą i z pisemną zgodą rodzica na udział w castingu wraz z jego numerem dowodu osobistego. Jednocześnie informujemy, że teatr nie zwraca kosztów dojazdu na casting i ewentualnego noclegu.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI