r e k l a m a


To była sobota w gwiazdorskiej obsadzie. Mnóstwo zdjęć z Forum

W sobotę w gliwickim CH FORUM było fleszowo dzięki imprezie modowo-artystycznej Flash Fashion.

Obiektywy profesjonalnych i amatorskich aparatów oraz – rzecz jasna – smartfony wycelowane były w gwiazdy sceny i ekranu. Zdjęcie ze swoją ulubienicą na „ściance” w stylu glamour to przecież nie lada gratka na Facebooka.

Zdjęcie można było sobie zrobić z Magdaleną Różczką – aktualną ambasadorką centrum, a także Małgosią Sochą – która pełniła tę rolę do niedawna. Razem pojawiły się one na scenie, z jak zawsze perfekcyjnie prezentującym się Olivierem Janiakiem, by poprowadzić pokazy mody wiosenno-letnich kolekcji.

W innym celu i bardzo na serio „pstrykali” w tym czasie finaliści konkursu fotograficznego, którym pozowała profesjonalna modelka. Wspierani przez znanego fotografa modowego Roberta Zuchniewicza, walczyli o: uznanie przewodniczącej Jury – wybitnej projektantki Agnieszki Maciejak; sławę i premię – pula nagród wyniosła prawie 5000 zł. Najlepszą stylizację zaproponowała i zrealizowała w pasażu zamienionym na zdjęciowe studio Magdalena Bajer. Poziom był wysoki, więc gratulacje należą się wszystkim finalistom, a zwłaszcza drugiej i trzeciej Kindze Filipiak oraz Katarzynie Wydrze.

W sobotę w modzie było też pomaganie. Wszystko za sprawą koncertu charytatywnego „Gramy dla Ani”. W ramach tej akcji uzdolniona wokalnie młodzież oraz dzieci popisywali się na scenie FORUM nieprzeciętnymi talentami, a ich koledzy kwestowali w tym czasie na rzecz ciężko chorej koleżanki.
Śpiewali wspaniale i byli świetną zapowiedzią koncertu Justyny Steczkowskiej, która po godz. 19.00 rozpoczęła ponadgodzinny recital przed gliwicką publicznością.
Na koniec dnia gala zakupów z rabatami oraz kameralne spotkanie z gwiazdami w ekskluzywnej strefie Klik Night Zone. Cenne wejściówki do niej można było zdobyć za punkty programu lojalnościowego KLIK.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI