r e k l a m a


Tragedia na przejściu. Śmiertelne potrącenie pieszej

Wczoraj, o godz. 17.24 doszło do wypadku na przejściu dla pieszych.

Samochód potrącił 84-letnią mieszkankę powiatu gliwickiego. „Kobieta wracała z zakupów i była już w pobliżu zejścia z oznakowanego przejścia dla pieszych przy ul. Gierałtowickiej w Przyszowicach, gdy została potrącona przez volkswagena polo” – informuje policja.

„Na miejsce natychmiast wyruszyły służby. Nieprzytomną mieszkankę Przyszowic przetransportowano do szpitala. Niestety, obrażenia były tak poważne, że mimo wysiłków, lekarzom nie udało się uratować życia kobiety” – informuje KMP Gliwice.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku. 55-letni kierowca był trzeźwy. Śledczy z policji i prokuratury przeprowadzą teraz w tej sprawie postępowanie, które wyjaśni przyczyny oraz okoliczności tragedii.

„Apelujemy do kierowców, aby zwalniali, gdy zbliżają się do oznakowanych przejść dla pieszych – nawet gdy wydaje się, że nikt na to przejście nie wchodzi” – prosi policja.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

pompa informacyjna działa. Niestety. Wchodźcie, macie swoje pierwszeństwo.
Na 600 zbadanych przejść dla pieszych 10-6 nie budzi zastrzeżeń? Raport GDDKiA z kilku lat wstecz. Kilka razy już podsylalem TU a teraz sami szukajcie jak umiecie czytać/szukać. Szkoda ludzi

Mariusz
Mariusz
1 rok temu

A może tak światła zabudować. Bo do cholery to już drugi wypadek śmiertelny na tym przejściu. A jest ograniczenie do czterdziestu kilometrów a święte krowy mają to w dupie. A piesi powinni kamizelki albo chociaż odblaski nosić. I to powinien być obowiązek po zmroku dla wszystkich i wszędzie.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI