spot_imgspot_img


UM Gliwice szuka kolejnych pracowników. Zobacz oferty

Chcesz zmienić pracę albo szukasz zajęcia? Urząd miejski w Gliwicach szuka pracowników.

Pierwszy nabór prowadzony jest do Wydziału Architektury i Budownictwa. Do głównych obowiązków pracownika będzie należało m.in. przygotowywanie projektów decyzji o pozwoleniu na budowę (rozbiórkę), przyjmowanie zgłoszeń robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę, przygotowywanie zaświadczeń o samodzielności lokalu, udzielanie klientom informacji dotyczących pracy wydziału i procedur administracyjnych. Termin składania ofert – 27 października.

Drugi nabór prowadzony jest do Wydziału Inwestycji i Remontów. Do głównych obowiązków pracownika będzie należało m.in. sporządzanie kosztorysów inwestorskich, weryfikacja kosztorysów inwestorskich opracowanych przez projektantów, weryfikacja kosztorysów ofertowych i powykonawczych pod względem merytorycznym i cenowym, wyceny wskaźnikowe zadań inwestycyjnych i remontowych. Termin składania ofert – 3 listopada.

Trzeci nabór prowadzony jest do Wydziału Inwestycji i Remontów. Do głównych obowiązków pracownika będzie należało m.in. współuczestniczenie w planowaniu i przygotowywaniu zadań inwestycyjnych i remontowych do realizacji, uczestniczenie w pracach komisji przetargowych przy udzielaniu zamówień publicznych związanych z realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych, nadzór nad realizacją umów na prace projektowe i roboty budowlane, współuczestniczenie w weryfikacji pozyskanych przez Wydział Inwestycji i Remontów dokumentacji projektowych. Termin składania ofert – 15 listopada.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI