r e k l a m a


Urządzasz kawalerkę? Postaw na meble wielofunkcyjne

Niewielka powierzchnia współczesnych mieszkań sprawia, że ich właściciele poszukują mebli, które będą wyglądać stylowo i jednocześnie pozwolą maksymalnie wykorzystać ograniczoną przestrzeń. Dotyczy to zwłaszcza osób, które mieszkają w kawalerkach. Na powierzchni 30-35 m2 każdy mebel musi być dokładnie przemyślany i przystosowany do potrzeb użytkowników. Sprawdź, jakie meble i dekoracje są odpowiednie do mieszkań jednopokojowych.

  1. Meble Bodzio wielofunkcyjne
  2. Fabryka mebli Bodzio odpowiada na potrzeby właścicieli małych mieszkań

W jednopokojowym mieszkaniu nie ma miejsca na nieprzemyślane, przypadkowe rozwiązania. Na małej powierzchni każdy mebel powinien w pełni odpowiadać na potrzeby domowników i pełnić możliwie jak największą liczbę funkcji. Dzięki temu w domu będzie można zarówno wygodnie gotować, przyjmować gości i wypoczywać, jak i pracować. Poznaj Bodzio meble wielofunkcyjne, które dobrze sprawdzają się w kawalerkach.

Meble Bodzio wielofunkcyjne

Małe mieszkanie zyskuje na funkcjonalności, jeśli znajdują się w nim meble, które oszczędzają przestrzeń i jednocześnie służą na kilka sposobów. Do mebli, które sprawdzają się w kawalerkach najlepiej, należą rozkładane stoły i kanapy. Rozkładany stół sprawia, że na co dzień mebel zajmuje niewiele miejsca, a po rozłożeniu blatu umożliwia przyjmowanie gości i spożywanie posiłków w większym gronie. Z kolei kanapa z funkcją spania sprawia, że w nocy salon pełni funkcje komfortowej sypialni. Różne rozmiary kanap i odmienne sposoby rozkładania sprawiają, że można dopasować je do pomieszczeń wąskich, z aneksem kuchennym itd.

Wielofunkcyjne produkty obejmują też biurka montowane do ściany lub sekretarzyki. Biurko tego typu można rozłożyć, gdy chce się pracować przy komputerze, a następnie zamknąć. Dzięki temu mebel nie ogranicza dostępnej przestrzeni i podnosi komfort pracy. Dzięki niemu w kawalerce wygodnie pracują lub uczą się dwie osoby, nie przeszkadzając sobie siedzeniem przy wspólnym stole.

Fabryka mebli Bodzio odpowiada na potrzeby właścicieli małych mieszkań

Sklep z meblami Fabryka Mebli Bodzio oferuje na terenie Polski liczne meble do małych mieszkań – wystarczy przejrzeć gazetki promocyjne, by poznać ich ofertę. Należą do nich nie tylko stoły, kanapy i składane biurka, ale i szafy, które pomagają uporządkować przestrzeń. Jedna pojemna szafa w korytarzu lub w salonie mieści wszystkie ubrania, pościel, odzież wierzchnią, a także odkurzacz i inne sprzęty niezbędne w domu. Dzięki temu optycznie powiększa się przestrzeń i dba się o jej estetykę, gdyż rzeczy schowane w szafie ułatwiają zapanowanie nad bałaganem.

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI