r e k l a m a


Utrudnienia dla kierowców i pieszych w Gliwicach

Zmieniona organizacja ruchu w ciąg ulicy Toszeckiej. Utrudnienia również w Wilczym Gardle.

Tymczasowo przywrócony został wjazd/wyjazd – na osiedle im. Mikołaja Kopernika – ulicą Andromedy. Wcześniej z powodu prac przy budowie drogi dla rowerów prowadzącej w kierunku Czechowic, przejazd został zamknięty.
Obecna zmiana organizacji ruchu w tym miejscu wynika z konieczności wstrzymania prac i oczekiwania na rozwiązanie kolizji niezinwentaryzowanych sieci z projektowaną inwestycją. Do czasu przygotowania i uzgodnienia dodatkowej dokumentacji projektowej, przejazd będzie dostępny dla kierowców.

Prace w Wilczym Gardle

Od środy – 22 maja z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się zarówno piesi jak i kierowcy. Remont budynku przy Placu Jaśminu (od nr 1 do nr 2) spowoduje wyłączenie przejazdu w tym rejonie. To oznacza, że kierowcy pojadą objazdem ulicami: Astrów, Krokusów i Storczyków. W związku z brakiem możliwości przejścia, piesi także poruszać się będą wyznaczoną przez wykonawcę prac, trasą wokół budynku.
Następnego dnia, w czwartek – 23 maja utrudnienia dla pieszych przy ulicy Barlickiego, gdzie rozpoczną się prace prowadzone przy budynku firmy Tauron. Spowodują one zamknięcie części chodnika. Piesi poruszać się będą traktem po drugiej stronie ulicy.
Tego samego dnia z zawężeniem jezdni i ograniczeniem prędkości do 30 km/h muszą liczyć się kierowcy na ulicy Oscara Caro. W najbliższy czwartek rozpoczną się tam prace przy budowie przyłącza elektroenergetycznego. Wykonawca zapewni przejazd w obu kierunkach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
1 miesiąc temu

Stary problem w Gliwicach – niezidentyfikowany kabel…

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI