r e k l a m a


W poniedziałek rusza sprzedaż biletów na Eurowizję Junior w Gliwicach

To jest info, na które czeka większość polskich fanów Eurowizji! Znamy szczegóły sprzedaży biletów na Eurowizję Junior 2019, która odbędzie się 24 listopada w Gliwicach.

Sprzedaż dotyczy zarówno głównego finału (24 listopada), jak i finału jurorskiego (23 listopada). Sprzedaż biletów jest podzielona na kilka faz:

30 września – sprzedaż stacjonarna w Arenie Gliwice
1–7 października – faza przedsprzedaży (ebilet.pl)
8 października – start głównej fazy sprzedaży (Arena Gliwice, Eventim, Ebilet, Kupbilet, Kupbilecik)
Eurowizja Junior 2019: Ceny biletów
Cena biletów będzie zależna od miejsca w arenie, która jest podzielona na następujące kategorie: WYSOKA TRYBUNA (kolor – jasny zielony), NISKA TRYBUNA (kolor – ciemny zielony), VIP (kolor – fioletowy), FAN ZONE – PŁYTA (kolor – żółty).

Oto wyjściowe ceny biletów w fazie przedsprzedaży:
WYSOKA TRYBUNA: od 25 zł
NISKA TRYBUNA: od 99 zł
FAN ZONE (PŁYTA): od 99 zł
FAN ZONE EARLY ENTRANCE (PŁYTA): od 149 zł
VIP: od 399 zł
Telewizja Polska wraz partnerami przygotowała też specjalne oferty. Pierwsza z nich dotyczy pakietu Meet & Greet z Roksaną Węgiel. Ta forma biletu będzie sprzedawana jako osobne wydarzenie, które odbędzie się po koncercie zarówno 23, jak i 24 listopada. Cena pakietu wynosi 399 zł.

Druga oferta jest przeznaczona dla rodzin i grup. Dla rodzin Telewizja Polska przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Przy zakupie 4 biletów (w modelu 3+1) rodziny będą mogły korzystać z 10% zniżki. Natomiast dla grup, które zakupią minimum 10 biletów rabat wynosi 15%.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI