Wakacje z kulturą Azji w Gliwicach

Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na wakacje to na pewno propozycja szkoły Hiromi Cię zainteresuje. Na miesiące wakacyjne szkoła przygotowała atrakcje dla młodszych i starszych miłośników Azji.

Dzień azjatycki
Wakacje szkoła rozpoczyna od mocnego akcentu, jakim będzie Dzień Azjatycki. W sobotę 25 czerwca wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w bezpłatnych lekcjach pokazowych języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego, a także zaczerpnąć wiedzy podczas prezentacji o kulturze i języku. Dla osób, które lubią prace plastyczne będą także warsztaty m.in. origami.
FDEE FE F AD DEBD
Półkolonie wakacyjne
Już po raz drugi w naszym mieście odbędą się półkolonie azjatyckie, podczas których uczestnicy poznają język i kulturę Japonii, Korei Południowej i Chin. Półkolonie językowe to wyjątkowa propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat, które interesują się anime, mangą, k-popem, azjatyckimi dramami lub językami obcymi. W najbliższe wakacje odbędą się dwa turnusy półkolonii w terminach 11-15 lipca i 8-12 sierpnia 2022, a plan zawiera między innymi warsztaty rysowania mangi, prezentacje kulturowe, gry koreańskie, wspólne oglądanie filmu oraz degustację sushi. Pełny program dostępny na stronie półkolonii azjatyckich w szkole Hiromi Gliwice.
FFE B B CBFAFF
Intensywne kursy wakacyjne
Dla osób zainteresowanych przede wszystkim nauką języka szkoła proponuje intensywne kursy językowe, które pozwolą w krótkim czasie opanować semestr nauki. Zajęcia z języka japońskiego, koreańskiego i chińskiego przeznaczone dla wszystkich chętnych od 11 roku życia potrwają 5 tygodni i odbywać się będą 3 razy w tygodniu po 90 minut. Początek wszystkich kursów 4 lipca, a zakończenie przed 5 sierpnia 2022. Grafik zajęć zostanie ustalony na podstawie dyspozycyjności kursantów końcem czerwca. Wszystkie informacje o wakacyjnych kursach językowych można uzyskać telefonicznie w sekretariacie szkoły lub na stronie szkoły językowej Hiromi.
Zapraszamy serdecznie do szkoły językowej Hiromi w Gliwicach!
DACEF F CFDA

materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI