r e k l a m a

spot_imgspot_img

Wszystkie atrakcje w Europie Centralnej dostępne z bonem turystycznym

Dobra wiadomość dla rodzin z dziećmi! W Europie Centralnej w Gliwicach można zrealizować bon turystyczny i spędzić niezapomniany dzień pełen emocji. Specjalne pakiety obejmują zarówno bilety wstępu do największych atrakcji centrum, jaki i wizytę w wybranych punktach gastronomicznych.

Gigantyczne budowle, pojazdy i sławne postacie zbudowane z klocków LEGO, największa w Polsce kolekcja trójwymiarowych obrazów, wystawa akwarystyczno-terrarystyczna, ponad 50 niezwykle rzadkich i fascynujących gatunków pająków oraz skorpionów, a także Kolejkowo, unikatowy świat pociągów w miniaturze, i House of Air, jedyny w Gliwicach park trampolin – podczas pobytu w Europie Centralnej z pewnością nie można się nudzić! W centrum systematycznie przybywa propozycji rozrywkowych, kolejne premierowe otwarcia planowane są jeszcze jesienią. Wizytę w jednym z takich miejsc można połączyć z rodzinnym obiadem czy wypadem na deser i obowiązkowe lody. Teraz ze wszystkich tych atrakcji oraz dostępnej w Europie Centralnej oferty gastronomicznej rodziny mogą skorzystać, realizując bon turystyczny.

„Mam nadzieję, że ta inicjatywa – przygotowana z tak dużym zaangażowaniem naszych najemców – stanie się atrakcyjną opcją wykorzystania turystycznego bonu i umożliwi wielu rodzinom z Gliwic i okolic skorzystanie z wyjątkowej oferty centrum. Wszystkie atrakcje dostępne w przygotowanych pakietach są czynne 7 dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektorka Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach.

Aby skorzystać z możliwości realizacji bonu w Europie Centralnej, należy w pierwszej kolejności uzyskać kod płatności na platformie ZUS, a potem wejść na stronę www.kolejkowo.pl/bon-turystyczny-europa-centralna i zarezerwować wizytę. Rodzice mają pełną swobodę w wyborze oferty i do dyspozycji kilka pakietów wraz z talonem gastronomicznym. Przedstawiciel Europy Centralnej dopełni formalności podczas rozmowy telefonicznej. Bilety wstępu będą wysyłane pocztą elektroniczną i ważne przez 10 dni od realizacji zamówienia. Z bonu turystycznego można skorzystać do końca września 2022 roku.

Materiał partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI