r e k l a m a


Z biegiem zimy 2012

spot_img
r e k l a m a

Amatorski Klub Miłośników Biegania „Pędziwiatr Gliwice”, Decathlon Gliwice oraz CH Arena Gliwice serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w cyklu biegów „Z biegiem zimy 2012”.

Biegi będą odbywać się w każdą niedzielę w okresie od 8.01 – 11.03 2012 roku. Trasę biegu stanowi wielokrotność pętli o długości od 2,5 km do 10 km, która prowadzi chodnikami w okolicach CH Arena Gliwice.

Start (o godz. 10.30) i meta biegu przy sklepie Decathlon Gliwice: Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 7, 44-102 Gliwice.

Cykl biegów ma na celu popularyzację biegania jako zdrowej formy rekreacji i wypoczynku. Bieg jest okazją do regularnego uprawiania sportu w okresie zimowym, który w powszechnym odczuciu nie sprzyja ruchowi na świeżym powietrzu.

Organizatorzy imprezy chcą udowodnić, że nie warto czekać aż do wiosny, aby zacząć się ruszać. Chcą namówić mieszkańców naszego regionu do rezygnacji z wygodnego fotela i podjęcia wyzwania poprzez systematyczne uczestniczenie w sportowej zabawie, która może (ale przecież nie musi) przerodzić się w amatorską rywalizację.

Przekonują, że bieganie to najzdrowsze z uzależnień, jakie zna świat – pozwala przekraczać granice wcześniej uznawane za abstrakcyjne, daje poczucie samorealizacji, wzmacnia odporność organizmu, zwiększa sprawność fizyczną, pozwala zachować dobrą sylwetkę oraz poprawia jakość snu i libido. 

Dla osób niezdecydowanych impreza „Z biegiem zimy 2012” może stanowić impuls do rozpoczęcia przygody z bieganiem lub stanowić doskonałe świadectwo wypełnienia noworocznego postanowienia o większej ilości ruchu na świeżym powietrzu. Z kolei dla regularnie biegających jest to okazja do nie tylko do utrzymania formy biegowej w okresie zimowym i realizacji planów efektywnego treningu, ale także do integracji lokalnego środowiska biegowego.

Dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach całego cyklu biegów przewidziano nagrody, a dla pozostałych uczestników biegu medale, 10% zniżki na zakupy w sklepie Decathlon oraz niespodzianki.

Bliższych informacji udziela prezes AKMB „Pędziwiatr Gliwice” Michał Świąć pod tel. 0 601 757553, [email protected]. Szczegóły na: www.pedziwiatr.gliwice.pl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI