r e k l a m a


Zakończenie wakacji, czyli koncert z GTW

spot_img
r e k l a m a

W piątek 2 września od 20.00 w gliwickim klubie ROCKA odbędzie się Zakończenie Wakacji.

Wystąpią Kuba Sojka, Michał Jabłoński, Mark Cane oraz Rekort. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed imprezą. Na koncert zaprasza Stowarzyszenie GTW Gliwice.

Kuba Sojka, znany również jako Psi-Acoustic, jest młodym polskim producentem pochodzącym z Mysłowic. Jego pierwsze produkcje światło
dzienne ujrzały w roku 2007, gdy to zadebiutował ze swym projektem Psi-Acoustic za sprawą netlabelu Telescope. Przez kolejne dwa lata jego muzyka regularnie ukazywała się w kilku wytwórniach internetowych
(Enypnion, ROHS) ale prawdziwy przełom przyniósł rok 2009, gdy to
pierwsza winylowa EP Jakuba ukazała się nakładem Matrix Rec. Tym samym
stał się on pierwszym Polakiem wydającym w Detroit !! Liveacty Kuby podbiły serca publiczności w całej Polsce i nic dziwnego, gdyż są po prostu niesamowite ! Prezentuje w nich niesłychanie żywiołowe, organiczne brzmienie, a co najlepsze – nie stroni od improwizacji, doskonale operując swym sprzętem i klawiszami. Jeśli liveact kojarzy sie Wam ze statycznym odtwarzaniem materiału z laptopa to znak ze nie słyszeliście Kuby Sojki !!!!!
Kuba porusza się sprawnie w wielu stylistykach : dub techno ,tech-house,
minimal, house, Detroit techno, deep house. „Duży wpływ na moja muzykę maja inne gatunki takie jak: smooth jazz, funk. soul, oraz r&b z lat 70. Bardzo wielkie wrażenie robią na mnie Marvin Gaye oraz Roy Ayers,potrafią oddać świetny klimat dzięki muzyce.. Dzisiaj można by powiedzieć, że są bardzo deep. Staram się utrzymywać i w swoich utworach taki właśnie klimat, zatrzymując w nich te soulową duszę z tamtych nagrań oraz swobodny, luźny groove funku”

http://www.myspace.com/kubasojkamusic

Michał Jabłoński znany jako Seq/Sequence lub Little Man jest rodowitym Warszawiakiem, od dziecka wychowywał się na dzielnicy Ochota. Muzyką elektroniczną zainteresował się po pierwszej wizycie w nieistniejącym już, klubie Paragraf 51, ale swoją muzyczną podróż na dobre rozpoczął w klubie Przestrzeń Graffeberga, gdzie zaczynał grać z gramofonów mocniejsze odmiany techno. Gramofon gramofonem, ale było już wtedy coś, co bardziej go interesowało… Live Acty! Pierwszy jego występ z własnym materiałem odbył się w klubie No Mercy, na jednej z cyklicznych imprez projektu audio-wizualnego „Horry Tone” Michał stara się nie ograniczać do jednego gatunku elektroniki – eksperymentował z różnymi dźwiękami, np.: dubstep, house, minimal, techno czy drum and bass. Jednak obecnie preferuje dźwięki zbliżone do gatunku „dub techno” poniżej 135 BPM i połamane dźwięki wszelako pojmowanej elektroniki. Zdarza się Michałowi zaprezentować czasem szybkie, energiczne pure techno powyżej 135 Bpm. Michał zaprezentował swoją twórczość w Warszawskich klubach takich jak CDQ, M25, Tomba Tomba, Luzztro a także na pół-nielegalach które odbywały sie na Starych Przebieralniach Basenów Skry. Odwiedził też Metro [Białystok] , Protokultura [Tczew] a także Mezzoforte i Karoseria Bar w Szczecinie.

http://www.myspace.com/michaljablonskipl

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI