r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zatrzymano 15 przestępców. Wśród nich krewką 73-latkę

15 sprawców przestępstw zatrzymano w weekend.

Warto dodać, że ta liczba nie obejmuje zatrzymanych za wykroczenia. W ręce policjantów trafiło 9 nietrzeźwych kierowców. Sądy na wnioski policji i prokuratury aresztowały tymczasowo trzech podejrzanych, wobec czterech prokuratorzy zastosowali środki zapobiegawcze w postaci policyjnych dozorów.

Dodatkowo wobec jednego z podejrzanych zastosowano poręczenie majątkowe, wobec jednego sprawcy przemocy domowej zastosowano nakaz opuszczenia mieszkania.

Tymczasowo aresztowanymi byli 19 i 23-latek sprawcy rozboju z ul. Wrocławskiej w Gliwicach oraz 48-latek z Zabrza, który pobił i okradł na ulicy młodego mieszkańca Gliwic.

Dozorem objęto 49-letniego sprawcę przywłaszczenia pojazdu, 35-latka kierującego pod wpływem alkoholu, 45-letniego sprawcy przemocy wobec rodziny, 27-letniego sprawcy pobicia.

Inne zatrzymane osoby odpowiedzą przed sądem z tzw. wolnej stopy. W tej grupie dominowali nietrzeźwi kierujący, który stracili uprawnienia do kierowania pojazdami. Znaleźli się również sprawcy bójek i pobić, rozboju, zniszczenia karoserii samochodu.

Zatrzymano, ale bez osadzania w areszcie, krewką starszą panią (73 lat), która próbowała rozwiązać konflikt bijąc dotkliwie 57-letnią znajomą.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kierownik
kierownik
13 lat temu

u nas i tak nie ma takiej patologii jak w zabrzu. tam to się dopiero wyprawia

Gliwickiman
Gliwickiman
13 lat temu

to fakt że w zabrzu jest o wiele gorzej pod względem przestępstw. ciągle sie w tv słyszy że w zabrzu to w zabrzu tamto. ale swoją drogą babcia bijąca inną kobiete to jakaś zabawna sytuacja 😀

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI