spot_img


ZDM cieszy się, że gliwiczanie leżą na leżaczkach

Wyszło słońce, temperatura sprzyja spacerom, więc na ulice wyszli gliwiczanie.

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił, że cieszy się, bo mieszkańcy… korzystają z leżaczków. Chyba właśnie po to je ustawiono, by w ten sposób były wykorzystywane? To jakby cieszyć się, że samochody jeżdżą po wybudowanych ulicach.

„Z nieskrywaną radością, dostrzegamy już pierwszych Gliwiczan, a może turystów, którzy coraz liczniej pojawiają się na oddanym zaledwie kilka miesięcy temu skwerze nad Drogową Trasą Średnicową. Korzystając z nowych leżaków 'łapią’ marcowe promienie słońca” – czytamy na stronie ZDM Gliwice (pisownia oryginalna).

Wcześniej gliwiczanie nie korzystali z leżaczków na skwerze nad tunelem, bo po prostu ich tam nie było.

Dobra rada dla urzędników z Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach: postawcie kolejne leżaki w różnych miejscach i cieszcie oczy gliwiczanami, którzy będą na nich leżeć. Mieszkańcom będzie wygodniej łapać promienie słońca, a Wam, drodzy urzędnicy, będzie przyjemnie podziwiać ich za pośrednictwem monitoringu miejskiego.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
2 miesięcy temu

haolahola!

15 000.00 PLN NETTO za sztukę…+ montaż i bez gwarancji 😀

Niedługo po sprawie, zamknąć spółkę/firemkę/pośrednika a wykonawcę obciążyć kosztami bo w końcu zrobił wszystko a naj mniej zarobił więc NIECH PŁACI! Ścigać go za wczasu! Tego biedaka oczywiście.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI