Zmieniające się Gliwice, czyli wysyp inwestycji (TV)

W Gliwicach sporo się zmienia, ciągle coś się buduje, remontuje i modernizuje.

Często są to inwestycje miejskie, ale zdarza się, że kapitalny remont budynków przeprowadza np. uczelnia wyższa lub prywatna firma. Przeglądając nasze telewizyjne archiwum doszliśmy do wniosku, że warto zmontować krótki film prezentujący to, co zmieniło się w Gliwicach w ciągu zaledwie 2-3 lat. Oczywiście nie sposób pokazać wszystkich inwestycji, a internauci już wytknęli nam, że w filmie zabrakło np. kilku TBS-ów, ronda na ul. Toszeckiej czy basenu w Sośnicy. Zobaczcie, jak zmienia się nasze miasto.

Zobacz też: Miały powstać, a ich nie ma. Inwestycje, które nie wypaliły

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
9 lat temu

Oj dzieje się 🙂

gliwiczanin
gliwiczanin
9 lat temu

kocham moje miasto!

kierowca PKM
kierowca PKM
9 lat temu

Piękne te nasze Gliwice, piękne.

cliper
cliper
9 lat temu

jest na czym zawiesi oko!uwielbiam miasto nocą-iluminacje świetlne są imponujące!!

Gosc
Gosc
9 lat temu

Mało i o wiele za mało i za wolno się tu robi w Gliwicach. W porównaniu do Zabrza gdzie wyremontowano w krótkim czasie pół miasta i zrobiono DTS-ke w całości, to kropla w morzu, nie wspominając o braku centrum przesiadkowego i dworca autobusowego oraz brak układu komunikacyjnego wraz ze stadem linii autobusowych, jadących Toszecką co 2 minuty bez celu.

exed
exed
9 lat temu

szkoda że nie pokazują ile ładnych budowli zburzono pod rzekomą DTŚ, może wielu nie zauważało budynku przy wylocie Placu Piastów a Dworcową, bądź inne budynki np. Królewskie Tamy, samoistne zawalenie przy Opolskiej. W Gliwicach więcej się burzy budynków mieszkalnych ale za to powstają piękne użyteczne budynki na które przyjdzie nam tylko patrzeć i to tylko z zewnątrz.

mateusz
mateusz
9 lat temu

dobrze ze postwaja nowe mieszkania, remontowane sa drogi i sztipale. ale po kiego nam nastepne okropne centrum handlowe? i to jezcze zaraz na wiezdzie do miasta??? tym to sie raczej nie ma co chwalic!!!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI