r e k l a m a


Znajdź grób swoich bliskich. Jak działa wyszukiwarka?

Na pięciu gliwickich cmentarzach spoczywa kilkadziesiąt tysięcy zmarłych. W odnalezieniu grobu bliskich może pomóc Grobonet – internetowa baza pochowanych osób, dodatkowo wyposażona w mapy gliwickich cmentarzy komunalnych.

Grobonet dostępny jest w Internecie pod adresem: http://gliwice.artlookgallery.com/grobonet/start.php. Do wyszukiwarki można też dotrzeć wchodząc na stronę Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych (www.mzuk.gliwice.pl), wybierając link „Cmentarze Komunalne”, a następnie zakładkę „wyszukiwarka grobów”.

W systemie znajdują się nazwiska zmarłych spoczywających na pięciu gliwickich cmentarzach komunalnych: Lipowym przy ul. Poniatowskiego, w Łabędach przy ul. Wrzosowej, w Wilczym Gardle przy ul. Niezapominajki oraz w Ligocie Zabrskiej przy ul. św. Jacka.

Po otwarciu systemu Grobonet, w oznaczonym miejscu wystarczy wpisać nazwisko osoby, której grobu szukamy. Wyszukiwarka wyświetli imię i nazwisko zmarłego, datę jego urodzenia i śmierci, nazwę i adres cmentarza, na którym spoczywa oraz numer sektora, rzędu i grobu, w którym spoczywa zmarły, a także mapkę, która ułatwi dotarcie do nagrobka. W większości przypadków pojawią się również zdjęcia pomnika.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI