r e k l a m a


Znęcali się nad rodzinami. Jeden już siedzi

Pijany 44-latek został tymczasowo aresztowany, a 45-latek musiał opuścic mieszkanie.

To tylko częśc z konsekwencji, jakie czekają mężczyzn, którzy znęcali się nad rodzinami. Pierwszy to mieszkaniec Sośnicy, który groził swojej żonie. Policjanci, którzy przybyli do mieszkania przy ul. Jedności zatrzymali awanturnika.

Mężczyzna ten nie zastosował się też do nakazu opuszczenia mieszkania, jaki wcześniej wydała mu prokuratura rejonowa, dlatego w poniedziałek został tymczasowo aresztowany przez gliwicki Sąd Rejonowy.

W poniedziałek prokurator z Prokuratury Rejonowej Gliwice Zachód zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakazu bezpośredniego kontaktu z pokrzywdzoną w stosunku do mieszkańca powiatu gliwickiego.

45-latek znęcający się fizycznie i psychicznie nad swoją 43-letnią małżonką musiał też w ciągu 24 godzin opuścić miejsce zamieszkania.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
leszek
leszek
12 lat temu

ja słyszałem że w więzieniu się też takimi „opiekują” co się nad rodzinami znęcają…. najgorsze cele w piwnicach, pomiatanie itp i dobrze im tak

Anonimowo
12 lat temu

śmierć sadystom ukręcić bata i lać w te puste głupie łby to za to biją żony że obrabiają i karmią ty pasożytów i śmioerdzieli niech zgniją w kryminale szkoda że nie istnieją kamieniołomy tam by mogli pokazać ile mają siły ŚMIERĆ ŚMIERĆ I JESZCZE RAZ ŚMIERĆ ja byłam wychowywany pod reżimem pijaka tatusia i dzisiaj już gdzieś tam gnije w samotnosci

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI