16 osób aresztowanych

W ciągu 24 godzin do policyjnej izby zatrzymań trafiło 16 sprawców przestępstw. Ujęto czterech mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości, w tym dwóch poszukiwanych listami gończymi.

1 zatrzymany to nietrzeźwy kierowca. W grupie ujętych na gorącym uczynku lub po pościgu bezpośrednim znaleźli się m. in. sprawcy kradzieży z włamaniem, pobić, znęcania, niszczenia mienia, kierowania gróźb karalnych. Poniżej najciekawsze przypadki.

W czwartkowe popołudnie w mieszkaniu w rejonie ul. Wawelskiej policyjni detektywi zatrzymali 23-latka, który podejrzewany jest o kradzieże z włamaniami do piwnic i innych pomieszczeń.
Na ul. Franciszkańskiej zatrzymano 50-letnią kobietę, która dokonała kradzieży mieszkaniowej, skąd skradła złotą obrączkę.
Policjanci z Knurowa zatrzymali na ul.1-go Maja 45-letniego mężczyznę i 39-letnią kobietę, którzy w mieszkaniu pobili 43-letnią knurowiankę. Pokrzywdzona doznała poważnych obrażeń głowy.
Policjanci z III komisariatu przed północą ujęli 23-letnią gliwiczankę, która wybiła szybę w oknie, a następnie włamała się do jednego z mieszkań skąd próbowała skraść przygotowane przedmioty.
Policjanci z VI komisariatu wspólnie z funkcjonariuszami SOK zatrzymali na tzw. gorącym uczynku 6 mężczyzn w wieku od 23 do 45-lat, którzy usiłowali dokonać kradzieży słupa trakcji elektrycznej na szlaku Gliwice-Gliwice Łabędy.
Policyjny patrol z II komisariatu w godzinach nocnych, na ul. Tarnogórskiej, w niezamieszkanym budynku, zatrzymali dwóch 22-latków, którzy dewastowali budynek wyrywając instalację elektryczną.
Patrol z III komisariatu w czasie patrolowania ul. Bohaterów Getta Warszawskiego zatrzymali 31-letniego gliwiczanina, który czynem chuligańskim zniszczył maskę zaparkowanego przy ulicy samochodu m-ki Seat.
W Knurowie w rejonie Alei Lipowej zatrzymali 22-latka posiadającego przy sobie marihuanę.
Poza tym zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie, dwóch mężczyzn, którzy zastraszali swoje ofiary, do komendy przewieziono też dwóch sprawców przemocy domowej. Zatrzymany po północy nietrzeźwy kierowca miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
cliper
cliper
9 lat temu

przecież to jakaś karalajna!bieda w kraju powoduje że ludzie dokonują absurdalnych wykroczeń!o ile włamania do piwnic są od zawsze to wyrywanie kabli czy kradzierz słupów?!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI