16 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 44 mandaty (TV)

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2014_08/20140813_bus.mp4″ /]

Działania pod nazwą „Track & bus” prowadzili wczoraj policjanci ruchu drogowego. Zwracali szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów ciężarowych, busów i autobusów.

Policjanci skoncentrowali się na: kontroli stanu technicznego, kontroli liczby przewożonych osób, zgodnie z wpisem w dowodzie rejestracyjnym, wyeliminowaniu z ruchu nietrzeźwych kierujących.

Takie działania mają na celu poprawę stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a także ujawnienie i wyeliminowanie nieprawidłowości występujących w przewozie osób.

Wczoraj mundurowi skontrolowali 113 pojazdów, zatrzymali 16 dowodów rejestracyjnych, nałożyli 44 mandaty, zatrzymali jednego nietrzeźwego kierowcę ciężarówki. Siedem pojazdów nie dopuszczono do dalszej jazdy. Przy okazji zatrzymano też dwóch nietrzeźwych kierowców samochodów osobowych.

Dobra informacja: wszystkie skontrolowane busy i autobusy znajdowały się w dobrym, a nawet bardzo dobrym stanie technicznym, ich kierowcy nie popełnili żadnych wykroczeń.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kamaz
Kamaz
8 lat temu

Zawsze się dziwiłem jakim cudem większość ciężarówek wywożących kontenery z gruzem i innymi odpadami przechodzą przeglądy techniczne. Większość z tych pojazdów nie spełnia żadnych norm jeśli chodzi o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Oszczędności są dobre do czasu… do czasu wypadku.

Dokladnie
Dokladnie
8 lat temu

Dokladnie Ale Jak Przyslowie Głosi (Mądry Kierowca Po Szkodzie) 😛

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI