r e k l a m a


27 nowych mieszkań na Uszczyka

Kolejny nowy blok w ramach TBS powstanie przy ul. Uszczyka 34.

Dzięki tej inwestycji przybędzie 27 lokali mieszkalnych. Niepodpiwniczony budynek będzie miał 4 kondygnacje. Jego kształt jest prosty, nie wprowadzono tu żadnych architektonicznych ekstrawagancji. Realizuje ją ZBM II TBS.

Wyróżnia go jedynie pastelowa kolorystyka elewacji i strome, spadziste dachy.

Sa również balkony i tarasy. Niestety, budynek nie będzie podpiwniczony. W ramach zagospodarowania terenu wybudowany zostanie parking, plac zabaw, nowe chodniki oraz zjazd z ulicy Uszczyka.

Najemcy wprowadzą się do mieszkań 1, 2 i 3 pokojowych. Na parterze przewidziano 1 lokal usługowy oraz mieszkanie dla z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej.

ZBM II TBS właśnie ogłosił przetarg, w którym wybrany zostanie wykonawca inwestycji.

Ale nie tylko. W ramach zamówienia będzie on musiał także pozyskać bezzwrotne dofinansowanie w wysokości 900 000,00 zł na pokrycie części kosztów inwestycji. Budynek mabyć gotowy do końca listopada przyszłego roku.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

16 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KKK
KKK
12 lat temu

Pewnie znowu cena będzie iście atrakcyjna (jak koło Lotosy przy Kozielskiej – 5000zł/m2). Mieszkania akurat na kieszeń młodych – przecież średnia krajowa to ~3500zł!

Anonimowo
12 lat temu

dzielnica nie fajna ale blisko centrum i myślę że TBS ożywi ten rejon

Wojtko
Wojtko
12 lat temu

Mieszkania już dawno są z pewnością rozdysponowane wśród „swoich” a jeśli nie to odstraszać będzie 30 procentowa partycypacja (bo przy niższej nie ma szans). Znowu budują dla siebie i na miarę swoich ekskluzywnych zarobków.

...
...
12 lat temu

oczywiście że malkontentom znów się coś nie podoba! TBSY za drogie, dla swoich itp. wy nigdy nie pochwalicie niczego, zawsze jest źle.

wujek
wujek
12 lat temu

Dobrze napisał kolega 5 000 zł za m2 to nie jest za drogo ? Czynsz w TBSie prawie 1000 to jest przecież normalnie okradanie ludzi – no ale na 3 auto prezesa ktoś zapracować musi.

lotnik
lotnik
12 lat temu

wujku drogi oszołomku w ZBM II TBS jest pani prezes i na pewno nie ma 3 samochodów….

...
...
12 lat temu

Na stronie TBS tylko w jednym budynku (przy Mikolowskiej) jest jeszcze masa wolnych mieszkan , wiec nie stekac ,ze juz rozdysponowane .

Wojtko
Wojtko
12 lat temu
Reply to  ...

a jak pójdziesz zapytać to Ci powiedzą, że nieaktualne bo już są chętni…

Gliwiczanin
Gliwiczanin
12 lat temu

Fajna była by opcja wykupu na własność takiego TBS-u, ale może nie w tej dzielnicy, bo wokół patologia i brud.

PLK
PLK
12 lat temu

Na ul. JP II są mieszkania po 4400 do 4150 za m² plus garaż 24 000.
http://www.tbs2.pl/inwestycje/planowane.php?nid=34

...
...
12 lat temu

Jak czytam wasze bzdurne komentarze to tylko chce mi się śmiać lub płakać. Po pierwsze jeśli ktoś z was nie wie ile zarabia się w ZBM to niech się lepiej nie odzywa. Jeśli chodzi o zasady przyznawania mieszkań TBS to pracownicy nie mają przywilejów ani zniżek zasada taka sama jak dla wszystkich. Odnośnie Pani Prezes to jeździe jednym 7 letnim autem i nie kupuje co roku nowych, a czynsz 1000zł? jeśli ktoś Wam oddaje wyremontowane wyposażone mieszkanie dać tylko meble i mieszkać to chyba jasne, że czynsz będzie wysoki. Ciekawe jakby wam ktoś oddał surowy budynek czy ktoś z was… Czytaj więcej »

nf
nf
12 lat temu

Czynsz w Tbs jest jaki jest, zależy od mieszkania. Trochę na nie czekałam, ale kiedy już dostałam klucze mogłam się wprowadzać i nie martwić o żaden remont. Dzielnica dzięki właśnie takim inwestycjom strasznie się poprawiła, można nawet powiedzieć, że odżyła. Jak dla mnie, jedynym minusem tej budowy, jest to, że zamiast na zielone nieużytki, będę miała widok na parking. Ale mogłam się z tym liczyć, więc jakoś przeżyję.

miron
miron
12 lat temu

Przecież to są mieszkania dla młody i średnio zarabiających rodzin, tak jest to ogłaszane i propagowane. Ale powiedzcie kogo dziś stać płacić za wynajem 10 zł. za metr kwadratowy plus do tego partycypacja 30%, bywa nawet 90tys. W zależności od wielkości mieszkania. Ciekaw jestem która to młodzież lub rodzina średnio zarabiająca ma odłożone 90tys. Lub stać go na najem 10 zł. za metr. Przecież w Gliwicach dziś jest trudno zarobić 1800zł. Utrzymaj rodzinę zapłać mieszkanie i odłóż 90tys zł, chciałbym ale uwierzcie mi nie da się. Powiedzmy sobie szczerze są to słowa Prezydenta i Pani Prezes 2tbs i mieszkania dla… Czytaj więcej »

Anonimowo
12 lat temu

Przydałaby się w tej okolicy jakiś sklep typu biedronka!!!!

iwa
iwa
11 lat temu

Czy jest tu ktoś kto załapał się na mieszkanie na uszczyka?? Ja czekam na odpowiedź, być może nie długo tam zamieszkam. Chciałam się dowiedziec czegoś o okolicy.

M&S
M&S
11 lat temu
Reply to  iwa

My się załapaliśmy ;)Pozdr.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI