r e k l a m a


Złodzieje w centrum, oszuści w Sośnicy

spot_img
r e k l a m a

Złodzieje nadal polują na swoje ofiary.

W miejsce zatrzymywanych przez policję pojawiają się nowi, trudniący się jedynie okradaniem i oszukiwaniem np. ludzi starszych. Wczoraj przy ul. Wróblewskiego okradziono 89-letniego staruszka. Uaktywnili się także „wnuczkowie”.

Wczoraj około godz. 13:30 w Gliwicach w budynku przy ul. Wróblewskiego nieznany sprawca podający się za pracownika telewizji kablowej wykorzystał nieuwagę 89-letniego mężczyzny i dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów osobistych oraz pieniędzy w kwocie 260 zł.

Do policji w dalszym ciągu docierają sygnały o nowych próbach oszustw, metodą, która powinna być już znana wszystkim… mówimy o tzw. „wnuczku”.

Przedwczoraj ok. 15:00 do mieszkania przy ul. Michała w Gliwicach zadzwonił nieznany sprawca przedstawiający się za członka rodziny.

Oszust usiłował wyłudzić pieniądze w kwocie 40.000 zł.

Starsza pani znała oszukańcze metody złoczyńców i szybko zakończyła rozmowę.

W tym samym dniu o godz. 21:18 w Gliwicach do mieszkania przy ul. Reja zadzwonił podobny fałszywy „członek rodziny” próbujący nakłonić 84-letnią kobietę do pożyczenia 10 tys. zł. Również w tym przypadku kobieta nie dała się oszukać.

Jeśli widzimy kogoś podejrzanego nagabującego naszych starszych sąsiadów bezzwłocznie zawiadamiajmy policję na nr 997 lub 112.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI