75-lecie Zespołu Szkół Łączności. Będzie spotkanie po latach

ZSŁ w Gliwicach to szkoła z wieloletnią tradycją. Powstała w 1947 roku, a więc istnieje już od siedemdziesięciu pięciu lat.

„W październiku 2022 roku chcielibyśmy uczcić ten szacowny jubileusz spotkaniem nauczycieli, emerytowanych i aktualnie zatrudnionych, absolwentów i uczniów. Dlatego 8 października otwieramy dla Państwa szkołę i zapraszamy od godziny 16 do 19 na spotkanie po latach. Możecie Państwo zwiedzić tego dnia szkołę i spotkać się z dawnymi nauczycielami oraz kolegami. Nie planujemy oficjalnej części jubileuszu, pragniemy,
aby było to bardziej spotkanie rodziny, jaką są przecież wszyscy Łącznościowcy. Zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału w wydarzeniu, które zostało już utworzone na profilu szkoły na Facebooku. Informacji o uroczystości udziela także sekretariat” – informuje ZSŁ.

W programie uroczystości:
• 15.00 – spotkanie dyrekcji z emerytowanymi nauczycielami,
• 16.00 – otwarcie szkoły dla absolwentów,
• możliwość wykonania zdjęcia grupowego,
• zwiedzanie, spotkania z kolegami i nauczycielami,
• obejrzenie kronik i innych pamiątek z dawnych lat,
• 19.00 – zakończenie imprezy.

„Szanowny Absolwencie ZSŁ, przyjdź, przyjedź, przenieś się do wspaniałych czasów, gdy byłeś uczniem tej szkoły, przekonaj się, co słychać u dawnych kolegów i nauczycieli. Powróć na chwilę do przeszłości” – zachęca ZSŁ.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI