r e k l a m a


89 Mistrzostwa Polski w Tenisie odbędą się w Gliwicach

W dniach 13-20 czerwca br. na terenie kortów tenisowych w Gliwicach przy ulicy Kosynierów odbędą się 89 Mistrzostwa Polski w Tenisie – Fundacja Radan Gliwice Open 2015.

Jest to jedna z bardziej prestiżowych imprez tenisowych w Polsce wyłaniająca Mistrzów Polski. Turniej organizowany przez Fundację Radan oraz Miasto Gliwice już po raz piąty, cieszą się dużym zainteresowaniem. Utalentowanych zawodników notowanych w rankingach WTA oraz ATP przyciąga do Gliwic nie tylko pula nagród, która w tym roku jest najwyższa w historii Mistrzostw Polski tj.: 60 tys. złotych, ale również profesjonalna organizacja.

Na przestrzeni ośmiu dni trwania imprezy rozegrane zostaną mecze kobiet i mężczyzn w grze pojedynczej i podwójnej oraz w grze mieszanej. Podczas trwania całego turnieju korty odwiedza blisko tysiąc widzów.

Poza turniejem głównym organizatorzy przewidzieli wiele imprez towarzyszących. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności będą mieli dziennikarze oraz dzieci w specjalnie dla nich dedykowanych turniejach. Ciekawie zapowiada się również rywalizacja deblowa zorganizowana dla gości Mistrzostw.

Wstęp na Mistrzostwa jest wolny.

Szczegóły na stronach:
www.mistrzostwapolskitenis.pl
www.fundacjaradan.org

plakat_2015_duzy

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI