spot_img

Tragedia w Gliwicach. Mężczyzna zginął na miejscu

Wczoraj, w poniedziałek 28 marca, około godziny 16.50 doszło do śmiertelnego wypadku na torach kolejowych w centrum Gliwic.

Ofiara przechodziła w miejscu zabronionym. Maszynista nie był w stanie wyhamować. Pociąg osobowy jadący z Zabrza do Gliwic śmiertelnie potrącił 44-letniego mężczyznę przechodzącego przez torowisko w miejscu zabronionym. Do zdarzenia doszło na odcinku pomiędzy wiaduktem przy ul. Zabrskiej a ul. Piwną.

Mimo włączenia systemów awaryjnego hamowania maszynista nie był w stanie zapobiec potrąceniu. Na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator, którzy zabezpieczyli materiał dowodowy.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam Łakomy
Adam Łakomy
10 lat temu

Tzw selekcja naturalna

Ola Wojtkowska
10 lat temu
Reply to  Adam Łakomy

ale glupoty piszesz

Katarzyna Magdalena Gasz
Reply to  Adam Łakomy

głupotę to sam sobie zafundował ten człowiek… po kiego ch*ja przechodzić mu się zachciało tam, gdzie nie powinno ? 😉 tu akurat jego świadomy wybór, na co się mógł narazić , i proszę 🙂

Grażyna Przystasz
10 lat temu

Czy ofiara byla trzezwa?

Katarzyna Paszek
10 lat temu

Szkoda maszynisty. Do końca życia będzie żył z tym piętnem mimo iż to nie jego wina

Mateusz
Mateusz
10 lat temu

tak zwana „choroba zawodowa”

Maniolo
Maniolo
10 lat temu

… samobójka.

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI