spot_img

Odnaleziono mężczyznę, który zaginął

Odnaleziono mężczyznę, który wyszedł ze szpitala i zaginął.

30.12.2024 roku został przewieziony do Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach w związku z urazem głowy. W tym samym dniu opuścił szpital. Od tego czasu brak kontaktu tym mężczyzną, nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie stawił się w pracy.

Mężczyznę odnaleziono po publikacjach w internecie.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI