A może domek na Podlesiu?

Aktualnie w Gliwicach realizowanych jest sporo inwestycji mieszkaniowych. Zainteresowani nabyciem własnej nieruchomości mogą przebierać w ofertach.

Bez problemu można nabyć zarówno mieszkanie o dowolnym metrażu, jak i domek. Oferują je nie tylko prywatne firmy, ale również miejskie spółki. Na przykład ZBM I TBS i ZBM II TBS.

Jedno z osiedli domków jednorodzinnych powstaje w rejonie Tarnogórska – Podlesie. Znajdzie się na nim w sumie 9 domków – 8 w zabudowie szeregowej i 1 wolnostojący. Inwestor: ZBM II TBS oferuje je w cenie od 500 do 600 tys. zł.

Osiedle ma być gotowe w I półroczu 2011 r . W pierwszym etapie zbudowane zostaną 4 domki.
Atutem osiedla jest atrakcyjna lokalizacja. Mimo iż położone jest w ustronnej dzielnicy, w istniejącej zabudowie jednorodzinnej, to dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut.
Bezpośredni, bezpieczny dostęp do ulicy Tarnogórskiej zapewniony jest przez ciąg pieszy.

Powstające tam budynki będą miały dwie kondygnacje, garaż oraz użytkowe poddasze. Na parterze od strony ogrodu – taras, natomiast na piętrze – dwa balkony, jeden z widokiem na ogród, drugi od strony wejścia do budynku.

Działki mają od 300 do 900 m2. Powierzchnia domków w zabudowie szeregowej to 160 m2. Trzeba za nie zapłacić, w zależności od pow. działki, od 500 do prawie 600 tys. zł.

Wolnostojący jest nieco większy – ma 180 m2 i kosztuje 582 tysiące zł. Domki oferowane są w standardzie developerskim.
Wszystkie osiedlowe drogi, chodniki i wjazdy do garaży wykonane będą z kostki brukowej. Na terenach zielonych zaplanowano plac rekreacyjny.

Część domków już znalazła swoich nabywców. W tej chwili do kupienia są jeszcze 3 – w zabudowie szeregowej oraz wolnostojący.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
11 lat temu

ładne domki, ładne osiedle ale kogo na to stać? brak mieszkań w mieście rozwiązywałaby sytuacja gdyby człowiek który kupuje taki dom oddawał mieszkanie komunalne, które ma, a nie trzymał je „dla córki”, która ma teraz 6 lat. przez ten czas – przynajmniej 15 lat – mieszkanie stoi puste a młode małżeństwa muszą mieszkac z rodzicami…

gliwiczanka
gliwiczanka
11 lat temu

i słuszny komentarz , zgadzam się z tym w 100% .

do mieszkańca
do mieszkańca
11 lat temu

widocznie są tacy, których na to stać, skoro zostały do kupienia już tylko 3.

GERMAN
GERMAN
11 lat temu

Wszytsko ładnie, wszytsko pięknie…
Tylko szkoda ze popsuliscie mi tymi domkami widok z okna…

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI