r e k l a m a


Akademia Team rozpoczyna sezon. Treningi dla dzieci od 4 roku życia

Nowy sezon zaczyna akademia piłkarska Team założona przez byłego piłkarza Piasta Gliwice Jarosława Kaszowskiego.

Treningi odbywają się na hali Jasna w Gliwicach. Harmonogram uwzględnia treningi dla dzieci od 4 roku życia. – Cieszymy się, że trafia do nas coraz więcej dzieci, wyróżniające się mogą trafić do naszych grup „Golden”, które rywalizują z najlepszymi drużynami młodzieżowymi zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił, zapraszamy, u nas nabór trwa cały rok – zachęca były kapitan Piasta Gliwice.

– Treningi prowadzą wykwalifikowani trenerzy, przystąpiliśmy do programu certyfikacji szkółek piłkarskich i we wrześniu dowiemy się czy będziemy wśród szkółek którym przyznana zostanie gwiazdka oznaczająca wysoki poziom szkolenia – dodaje Kaszowski.

– Bardzo duży nacisk kładziemy na rozwój techniki i na wychowanie poprzez sport. Współpracujemy z najlepszymi akademiami w kraju i wierzymy że ten sezon będzie dla nas przełomowym, natomiast jeszcze nie chciałbym zdradzać szczegółów – mówi Jarosław Kaszowski, założyciel akademii piłkarskiej Team.

– Jedno mogę powiedzieć, akademia Team rozwija się z każdym rokiem w każdym aspekcie, zarówno sportowym jak i organizacyjnym – kończy popularny „Kasza”.

Szczegóły można znaleźć na zamieszczonym poniżej plakacie

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI