r e k l a m a


Arena dla Kobiet

Dzień Kobiet to pierwszy zwiastun wiosny! Dlaczego? Właśnie w ten dzień możemy obdarować wszystkie Panie prawdziwie wiosenną eksplozją uczuć oraz tulipanami – niekwestionowanymi symbolami wiosny! My zachęcamy do troski o wszystkie Panie przez cały rok, a na Dzień Kobiet Park Handlowy Arena przygotował specjalne atrakcje dla Pań.

Wszystkie kobiety są najważniejsze. Bez nich cały świat nie miałby sensu. Czy powtarzamy sobie te zdania wystarczająco często? Czy wystarczająco często dziękujemy Paniom za wszystko, co wnoszą w nasze życie? Dzień Kobiet to idealna okazja, by wyrazić nasze uczucia i docenić Kobiety. Podpowiadamy, że nic nie robi tak dobrze każdej Pani, jak zabranie jej na zakupy i obdarowanie wymarzonym drobiazgiem. Inwencję twórczą pozostawiamy Panom. Ze swojej jednak strony Park Handlowy Arena przygotował kilka niespodzianek dla piękniejszej części klientów.
Odwiedzając nas weekend poprzedzający Dzień Kobiet – 5 i 6 marca każda Pani, która przedstawi dowód zakupów na 100 PLN, otrzyma w prezencie zestaw kosmetyków składający się z kremu do pielęgnacji dłoni oraz maseczki kosmetycznej. W ten sposób chcemy docenić trud i siłę kobiet, którą wkładają w codzienność, by ta była dla nas lepsza. Chwila dla siebie i rytuały pielęgnacyjne zawsze poprawiają nastrój. Oczywiście zachęcamy wszystkich Panów, by wraz z Paniami wybrali się na zakupy. Dodatkowo zapraszamy 
PH Arena w Dzień Kobiet 8 marca. Obdarujemy Was symbolicznym kwiatkiem.

„Serdecznie zapraszam do Areny wszystkie Panie i Panów. Mam nadzieję, że każda Klientka znajdzie u nas dla siebie coś, co sprawi jej przyjemność. Nasi najemcy przygotowali atrakcyjne promocje. Pamiętajmy również, że obsługa centrum handlowego to głównie kobiety. Uśmiechnijmy się do każdej spotkanej w Arenie Pani. Przy okazji liczymy na udany handlowo weekend. A ja dołączam się do życzeń dla wszystkich Kobiet – zarówno tych codziennie spotykanych w centrum, jak i naszych Klientek. Bądźmy solidarne, pomagajmy sobie, ale dawajmy się rozpieszczać i róbmy sobie jak najczęściej drobne przyjemności.” – zaprasza Anna Kowalska dyrektor Parku Handlowego Arena w Gliwicach.

Przypominamy, że Park Handlowy Arena działa w pełnym reżimie sanitarnym. Otwarte są wszystkie sklepy i punkty usługowe. Gastronomia działa w formule na wynos i na dowóz. Zapraszamy w godzinach 9.00 – 21.00
Materiał Partnera

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI