ASOT 850 w Gliwicach. Najważniejsze informacje

Dzisiaj pierwsza impreza w Arenie Gliwice.

Tysiące fanów z całego świata przyjadą dziś do Gliwic na ASOT 850. Każdy, kto wybiera się na to megatransowe show, powinien zapoznać się z tymi informacjami.

Jak dojadę?
Na czas koncertu Arena Gliwice przygotowała płatne miejsca parkingowe. Wjazd na parking dostępny jest od strony ulicy Kujawskiej. Wjazdówkę można kupić na miejscu, płacąc gotówką. Bilety można nabyć również drogą elektroniczną na stronie abilet.pl/impreza/asot-850-parking-4583. Cena zależna jest od wielkości samochodu i waha się od 30 do 100 zł. Ilość biletów jest ograniczona.

Na imprezę można dostać się również specjalnie przygotowaną komunikacją – z dworca w Gliwicach oraz z Katowic. Trasy będzie obsługiwać GTV BUS (oficjalnego partnera ASOT 850) z Dworca Głównego w Katowicach oraz Dworca Głównego w Gliwicach. Bilety do kupienia wyłącznie u kierowcy w autobusie!

Specjalne autobusy
Wyjazd Gliwice – Gliwice dworzec PKP wejście boczne -> Arena Gliwice (5zł)

18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30

Powrót Gliwice – Arena Gliwice -> Gliwice dworzec PKP wejście boczne (5zł)

3:30, 4:30, 5:30, 6:30

Wyjazd Katowice – Plac Andrzeja przystanek MPK -> Arena Gliwice (10zł)

18:00, 19:30, 21:00

Powrót Katowice – Arena Gliwice -> Plac Andrzeja przystanek MPK (10zł)

3:00, 4:30, 6:30

Jak wejdę do Areny Gliwice?
WEJŚCIA:

bilety sektor A/B: wejście A
bilety sektor C: wejście E
bilety konkursowe: E
osoby niepełnosprawne: wejście A
bilety VIP: wejście C
bilety SKY BOX: wejście C
media/press: brama od ulicy Akademickiej
O godzinie 20.00 zostaną otwarte wejścia na sektory: A, B, C. Wejścia VIP i SKY BOX – o 20.30.

Osoby, które wygrały bilety w konkursach będą musiały zweryfikować tożsamość przed wejściem ważnym dokumentem.

Osoby znajdujące się na sektorze C nie mogą zejść na sektor A/B i odwrotnie.

UWAGA! Wyjście z imprezy równa się z utratą ważności biletu i nie można już wrócić do środka.

Przy głównym wejściu A znajduje się recepcja oznakowana jako informacja. Tam również mogą kierować się osoby, szukające pomocy. Udzielana będzie ona zarówno w języku polskim jak i angielskim.

Na miejscu znajdować się będą punkty medyczne oraz piesze patrole ratowników medycznych. Osoby, które muszą mieć przy sobie leki czy pompy insulinowe, proszone są o zgłaszanie tego faktu ochronie przy wejściu. Wszelkie wątpliwości co do leków będą konsultowane przez służby medyczne.

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózku mogą wejść na koncert za darmo wraz z opiekunem, który posiada bilet wstępu. Organizator zapewnia asystę do miejsc przeznaczonych dla niepełnosprawnych. Wejście A posiada specjalną platformę, gdzie zapraszamy osoby niepełnosprawne.

Każda ze stref posiada własne zaplecze gastronomiczne, gdzie dostępne są napoje, jedzenie oraz przekąski. Płatności można tam dokonywać tylko i wyłącznie za pomocą żetonów. Każdy sektor ma swój punkt (tokens – na mapce), gdzie można kupić żetony za gotówkę lub zapłacić kartą. Żeton wyemitowany jest w nominale o wartości 6 zł i jest podzielny na dwie części po 3 zł. Złotówki wymienić można najmniej na 5 żetonów (1 pasek). Wartość takiego paska to 30 zł. Punkty nie przyjmują zwrotu wymienionego i niewykorzystanego żetonu.

Na każdym poziomie, z wyłączeniem płyty, znajdują się szatnie. Zostaną one otwarte również o 20.00. Szatnie są płatne. Za każdą rzecz pozostawioną w szatni pobierana jest opłata 5 zł. Natomiast na zewnątrz, w pobliżu głównego wejścia dostępne są szafki depozytowe. Pozostawione tam rzeczy będzie można odebrać dopiero po wyjściu z Areny. Koszt pozostawienia tam rzeczy, to 30 zł. Dodatkowo osoby, które będą chciały skorzystać z depozytu, muszą również liczyć się z kontrolą bezpieczeństwa.

Na teren imprezy nie można wnosić profesjonalnych bądź półprofesjonalnych aparatów fotograficznych i kamer. Dotyczy to również kamer typu GoPro. Nie można wnosić również selfiesticków. Można natomiast mieć ze sobą urządzenia typu: powerbank oraz gimbal. Dokładny regulamin imprezy znajduje się na stronie organizatora – www.tme-event.com

Operator Areny Gliwice informuje, że w związku z koncertem Armina van Buurena, 30 maja w ciągu ul. Kujawskiej, Akademickiej i Marii Skłodowskiej-Curie pojawią się tymczasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Od 10.00 ulica Akademicka (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Panewnicką do skrzyżowania z ulicą Marii Skłodowskiej-Curie) zostanie zamknięta dla ruchu drogowego z wyłączeniem dojazdu do posesji oraz pojazdów komunikacji zbiorowej.

Od 17.00 nie będzie można przejechać ulicą Kujawską (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Marii Skłodowskiej-Curie do skrzyżowania z ulicą Panewnicką), natomiast w ciągu ulicy Marii Skłodowskiej-Curie zostanie wprowadzony ruchu jednokierunkowy (na odcinku od skrzyżowania z ulicą Akademicką do skrzyżowania z ulicą Kujawską).

Docelowa organizacja ruchu powinna zostać przywrócona 31 maja, o godz. 5.00

W przypadku wystąpienia dużych utrudnień w ruchu drogowym, ograniczenie ruchu kołowego na wniosek Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach może nastąpić w innych godzinach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kolo
kolo
4 lat temu

Marketingowcy szaleją, czy coś jest za free w ramach biletu ? Ktoś chce kupić wodę do picia to musi najmniej 30 zł przygotować, szatnia kolejne złotówki, parking znów 30zł, niezły biznes.

zdg
zdg
4 lat temu
Reply to  kolo

Teeee-kolo
żal ci, to idź i wydaj!!

owca
owca
4 lat temu
Reply to  zdg

zdg to owca, owce lubią być strzyżone

Raf
Raf
4 lat temu
Reply to  kolo

Co ty za propagandę tu wypisujesz za wodę 30 zł haha

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI