Atak maczetą w Sośnicy. Pierwsza osoba aresztowana

Gliwiccy policjanci wytypowali, namierzyli i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to, że 11 września zaatakował robotnika pracującego przy budowie obiektu handlowego w Sośnicy.

Policjanci zebrali dowody na to, że 23-latek aktywnie uczestniczył w pobiciu i ciężkim zranieniu pokrzywdzonego. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Gliwicach tymczasowo aresztował podejrzanego.

Przypomnijmy, że 11 września ok. 12.30 sześciu zamaskowanych mężczyzn wtargnęło na teren budowy przy ul. Jedności w Sośnicy i ostrym narzędziem zaatakowało pracującego tam 25-letniego gliwiczanina. Mężczyzna trafił do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu, gdzie przetransportował go śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego.

Podczas działań operacyjnych i dochodzeniowo-śledczych gliwiccy policjanci ustalili i zatrzymali 23-letniego mężczyznę, zbierając dowody na jego udział w brutalnym napadzie. Sąd nie miał wątpliwości przy podejmowaniu decyzji o zastosowaniu najsurowszego środka zapobiegawczego, aresztując tymczasowo zatrzymanego.

Gliwiccy policjanci nadal prowadzą śledztwo w tej sprawie.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pytajnik
pytajnik
6 lat temu

wytatuowana małpa pewnie na dopalaczach

Wanda Jankowska
6 lat temu

Cieszę się, bo dosyć poblazania takim osobnikom.

Irena Piątkowska
6 lat temu

szybko się policja uwinęła

Anna Ożga
6 lat temu

wysokie kary może to czegoś nauczy

Grzegorz Łukasz Olszewski

A kiedys sie smiano z Krakowa ze nozownicy z maczetamj biegaja a teraz czytam ze unas coraz czesciej do takich incydentow dochodzi :/

Krystian K Krystian
6 lat temu

Biale skarpetki 😉 pewnie jest z sosnicy

Gliwiczanin
Gliwiczanin
6 lat temu

Oto siedzi TCHÓRZ I CIOTA atakujaca w szesciu jednego. Juz jest WYCWELOWANY…

robi
robi
6 lat temu

Jakie piękne skarpety dla dziewczyny

obywatel RP
obywatel RP
6 lat temu

I tak mialo byc nie z pobiciem tylko posadzeniem tech debili a najbardziej tego debila ze zdjęcia diler i tyle pieniedzy za narkotyki nie oddawali to cza bic debile niech go tam ruchaja w dupe i z dupy do ust reszte cfaniactwa z sosnicy czeka to samo szmaty nie ludzie

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI