Autokar z kibicami Lechii wracającymi z Gliwic miał wypadek. Są ofiary

Dwóch sympatyków Lechii Gdańsk zginęło w wypadku autokaru, którym wracali z meczu w Gliwicach.

34 osoby zostały ranne, z czego wielu kibiców jest w stanie ciężkim. Do zdarzenia doszło około 4.00 nad ranem w Mikanowie na trasie z Włocławka do Torunia. Z niewiadomych przyczyn tuż przed świtem autokar jadący do Gdańska przeciął nagle drogę, przejechał przez rów i upadł na bok.

„Jest nam bardzo przykro, że do tak przykrej sytuacji doszło po meczu w Gliwicach i dla niektórych osób był to ostatni wyjazd w życiu… Modlimy się za zmarłych i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia ciężko rannym w wypadku” – napisali na swojej stronie kibice Piasta Gliwice.

Rodziny uczestników wyjazdu mogą uzyskać wszelkie informacje na temat wypadku w Powiatowym Sztabie Kryzysowym we Włocławku pod numerem telefonu 533 609 701.

(fot. lechia.pl)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu
Tomek
Tomek
9 lat temu

Prośba od Stowarzyszenia Kibiców GKS „PIAST” : Kibice Gdańskiej Lechii przybywający w szpitalach potrzebują krwi. Pamiętajmy, że wypadek mógł zdarzyć się każdemu z nas, zamiast kibiców Biało-Zielonych, mógł leżeć każdy z naszych braci lub przyjaciół w stanie krytycznym. Dlatego bardzo apelujemy o by każdy kto może oddał krew, z pewnością będzie to realna pomoc zamiast stawianie internetowych świeczek ! W Gliwicach krew można oddawać codziennie w godzinach od 7:00 do 12:00 (od kwietnia do godziny 10:30) w budynku głównym Instytutu Onkologii (wejście od strony ul. Wybrzeże Armii Krajowej BARDZO WAŻNE by podczas jej oddawania podkreślić, iż jest to krew dla… Czytaj więcej »

rychu
rychu
9 lat temu

Wielki smutek i żal, a wczoraj tak fajnie dopingowali. Szczere kondolencje dla Gdańszczan, trzymam kciuki za rannych.

Ernest
Ernest
9 lat temu

Najlepiej pseudo kibice uczcicie to jak nie będziecie niszczyć mienia publicznego tak jak to było między innymi w nowiutkim dworcu PKP w Katowicach i skończycie ta waśnie i wzajemne obijanie mordy, bo nawet z rodziną nie można wybrać się na ligowy mecz.

yotoyo
yotoyo
9 lat temu

@Ernest teraz właśnie pokazujesz jakim jesteś hipokrytą. Gdybyś nie wiedział o zmarłych nie mówi się wcale albo tylko dobrze. Więc zamilknij i nie uprawiaj własnej polityki w tak smutnym momencie. Nadal na linii Gliwice-Gdańsk wiele osób utrzymuje bardzo dobre kontakty i dla kibiców Piasta Gliwice to jest wielka tragedia (nie mówiąc o Lechii Gdańsk), wracali z „naszej gościny” i niestety nie wrócili do domów… Ernest pokaż, że jesteś człowiekiem i idź oddać krew nawet nie na tych rannych kibiców, tylko dla innych potrzebujących ludzi.

Gliwiczanin
Gliwiczanin
9 lat temu

Zal mi takich ludzi jak @ernest.Nie zycze tobie tego co spotkało kibiców Lechii.Bo jestem człowiekiem.Oby ciebie nic nigdy takiego nie spotkało

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI