r e k l a m a


Autokar z kibicami Lechii wracającymi z Gliwic miał wypadek. Są ofiary

Dwóch sympatyków Lechii Gdańsk zginęło w wypadku autokaru, którym wracali z meczu w Gliwicach.

34 osoby zostały ranne, z czego wielu kibiców jest w stanie ciężkim. Do zdarzenia doszło około 4.00 nad ranem w Mikanowie na trasie z Włocławka do Torunia. Z niewiadomych przyczyn tuż przed świtem autokar jadący do Gdańska przeciął nagle drogę, przejechał przez rów i upadł na bok.

„Jest nam bardzo przykro, że do tak przykrej sytuacji doszło po meczu w Gliwicach i dla niektórych osób był to ostatni wyjazd w życiu… Modlimy się za zmarłych i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia ciężko rannym w wypadku” – napisali na swojej stronie kibice Piasta Gliwice.

Rodziny uczestników wyjazdu mogą uzyskać wszelkie informacje na temat wypadku w Powiatowym Sztabie Kryzysowym we Włocławku pod numerem telefonu 533 609 701.

(fot. lechia.pl)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
11 lat temu

Prośba od Stowarzyszenia Kibiców GKS „PIAST” : Kibice Gdańskiej Lechii przybywający w szpitalach potrzebują krwi. Pamiętajmy, że wypadek mógł zdarzyć się każdemu z nas, zamiast kibiców Biało-Zielonych, mógł leżeć każdy z naszych braci lub przyjaciół w stanie krytycznym. Dlatego bardzo apelujemy o by każdy kto może oddał krew, z pewnością będzie to realna pomoc zamiast stawianie internetowych świeczek ! W Gliwicach krew można oddawać codziennie w godzinach od 7:00 do 12:00 (od kwietnia do godziny 10:30) w budynku głównym Instytutu Onkologii (wejście od strony ul. Wybrzeże Armii Krajowej BARDZO WAŻNE by podczas jej oddawania podkreślić, iż jest to krew dla… Czytaj więcej »

rychu
rychu
11 lat temu

Wielki smutek i żal, a wczoraj tak fajnie dopingowali. Szczere kondolencje dla Gdańszczan, trzymam kciuki za rannych.

Ernest
Ernest
11 lat temu

Najlepiej pseudo kibice uczcicie to jak nie będziecie niszczyć mienia publicznego tak jak to było między innymi w nowiutkim dworcu PKP w Katowicach i skończycie ta waśnie i wzajemne obijanie mordy, bo nawet z rodziną nie można wybrać się na ligowy mecz.

yotoyo
yotoyo
11 lat temu

@Ernest teraz właśnie pokazujesz jakim jesteś hipokrytą. Gdybyś nie wiedział o zmarłych nie mówi się wcale albo tylko dobrze. Więc zamilknij i nie uprawiaj własnej polityki w tak smutnym momencie. Nadal na linii Gliwice-Gdańsk wiele osób utrzymuje bardzo dobre kontakty i dla kibiców Piasta Gliwice to jest wielka tragedia (nie mówiąc o Lechii Gdańsk), wracali z „naszej gościny” i niestety nie wrócili do domów… Ernest pokaż, że jesteś człowiekiem i idź oddać krew nawet nie na tych rannych kibiców, tylko dla innych potrzebujących ludzi.

Gliwiczanin
Gliwiczanin
11 lat temu

Zal mi takich ludzi jak @ernest.Nie zycze tobie tego co spotkało kibiców Lechii.Bo jestem człowiekiem.Oby ciebie nic nigdy takiego nie spotkało

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI