Hałas miasta – koncert charytatywny dla Ani Urban

W sobotę 13 kwietnia 2013 r. Stowarzyszenie „Cała Naprzód” zaprasza na koncert, podczas którego publiczność będzie miała szansę zapoznać się z gliwicką sceną muzyczną.

W Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko odbędzie się przegląd zespołów związanych z miastem, na którym zagrają: JaHoo, Dżentelmenels, A-front, Nox, Hajva i Wiewiórka na drzewie. Spektrum gatunków rozciąga się od muzyki reggae, przez rock’n’roll, funkujący hip-hop i ciężkie brzmienia. Dochód z koncertu zostanie przekazany na zakup ortez i gorsetu dla pięcioletniej Ani Urban, walczącej z przepukliną oponowo-rdzeniową i zespołem Arnolda-Chiariego.

Bilety-cegiełki, w przedsprzedaży w cenie 10 dla studentów i 15 złotych dla reszty uczestników, można rezerwować pod nr telefonu Stowarzyszenia „Cała Naprzód” – 511 141 197, na stronie internetowej rezerwacja.calanaprzod.org oraz kupić w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko, ul. Pszczyńska 85. Cena biletu-cegiełki w dniu koncertu – 15 zł dla studentów i 20 zł dla pozostałych uczestników.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI