r e k l a m a


Autostrada A1 zwężona przez trzy tygodnie

spot_img
r e k l a m a

Od kilku dni na autostradzie A1 w rejonie węzła Gliwice-Wschód, na skrzyżowaniu DK88 i autostrady A1, obowiązuje zmieniona organizacja ruchu.

Zwężenie jedni wprowadzono w związku z zakończeniem pierwszego etapu robót, prowadzonych w ramach poprawy bezpieczeństwa na DK88. Ruch w kierunku Strzelec Opolskich zostanie przekierowany na jezdnię w kierunku Bytomia. Zadanie prowadzone przez GDDKiA ma na celu poprawę bezpieczeństwa poprzez rozdzielenie kierunków ruchu na DK88 barierami ochronnymi – na jezdni łączącej się z węzłem z autostradą A1.

Poprawią się też parametry techniczne jezdni, która zyska nową nawierzchnię. Przewidywany termin zakończenia robót to 31 października 2013 r.

GDDKiA apeluje o bezpieczną jazdę i zachowanie szczególnej uwagi w trakcie remontu. Pamiętaj, że pomimo starań i podejmowanych działań przez Służby Drogowe w celu zminimalizowania uciążliwości robót, remont wiąże się z utrudnieniami w postaci opóźnień w przejeździe, nowej organizacji ruchu, limitów prędkości. Wjeżdżając na remontowany odcinek drogi pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność i dostosować się do nowych warunków oraz zasad ruchu drogowego.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI