r e k l a m a

spot_imgspot_img

Awantura na stadionie Piasta. Policja zatrzymała kolejne osoby

Dzisiaj rano zatrzymano kolejnych podejrzanych o udział w burdzie na stadionie miejskim podczas derbów Piast Gliwice – Górnik Zabrze.

Policjanci zebrali dowody na udział tych siedmiu mężczyzn w zakłóceniu porządku publicznego i przystąpili do zatrzymania.

Jeszcze dziś wszyscy podejrzani staną przed prokuratorem i usłyszą zarzuty niszczenia mienia, prowokowania kibiców do działań zagrażających bezpieczeństwu imprezy oraz wdarcia się na teren rozgrywania zawodów sportowych. Prokuratura zdecyduje też o środkach zapobiegawczych wobec zatrzymanych.

Mężczyzn ( wiek: od 22 do 29 lat) ujęto w ich mieszkaniach. Odpowiedzą oni teraz za swoje czyny przed sądem karnym.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
FranCześko z cyrk arena
FranCześko z cyrk arena
6 lat temu

Niestety nikt kto dba o swoje bezpieczeństwo lub swojej rodziny nie idzie na mecz tego typu. Wiadomo kiedy gra Piast lub Górnik zawsze coś się złego dzieję i to nie wina kibiców a psycholi którzy nie wiedzą co to kibicowanie. Człowiek chciałby się przejść kilka razy w roku lub nawet więcej, żeby skorzystać z widowiska a tu wał. Można obarczyć winą i piłkarzy bo nie promują wzajemnej dobrej zabawy, niech zrobią jakiś spot czy coś podobnego że klub Piast i Górnik są tylko piłkarzami i razem zdrowo rywalizują, może to pomoże i przemówi do tych idiotów, psycholi że nie warto… Czytaj więcej »

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

Nie zgodzę się z jedną rzeczą w wypowiedzi Zbigniewa Bońka,którą przeczytałem w innym poście na innej stronie,że Górnikowi zostały odebrane niesłusznie 3-y pkt http://katowickisport.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa,ekstraklasa-rozmowa-ze-zbigniewem-bonkiem-prezesem-pzpn,artykul,846896,1,12448.html …mamy nie dobre prawo,przepisy,procedury i z jakiej paki za wybryki kiboli mają odpowiadać piłkarze i klub???To nie są małoletnie dzieci,za które odpowiadają rodzice i tylko oni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności,a nie piłkarze i klub…powinno się dokończyć mecz np przy pustych trybunach,a PZPN powinien też ponieść konsekwencję za to,że wiedząc od lat jaka jest sytuacja i jak kibole na siebie działają z niektórych klubów i nic z tym nie robiąc…patrzymy się tylko na skutki,a nie na… Czytaj więcej »

Kibic
Kibic
6 lat temu

MECZ PIASTA Z GÓRNIKIEM DAŁ NIEBEZPIECZNY PRECEDENS Z KTÓREGO WYNIKA ŻE PRZEGRANY MECZ MOŻNA WYGRAĆ POZA STADIONEM JEST TO INSTRUKCJA DLA „KIBICÓW „INNYCH DRUŻYN JAK POKAZAĆ KLASĘ Z APROBATĄ PREZESA B.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI