r e k l a m a


Budują woonerf. Będą objazdy dla samochodów i autobusów

12 marca od godz. 7.00 planowane jest rozpoczęcie robót związanych z budową elementów małej architektury przy ul. Siemińskiego (dawnej Wieczorka) na odcinku od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do skrzyżowania z ul. Korfantego. Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zmianie ulegnie również trasa linii autobusowej A4.

– Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie tymczasowe – apeluje wykonawca robót, Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach. Jednocześnie PRUiM informuje, że:
– objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Górnych Wałów poprowadzony zostanie ulicami Sobieskiego, Kościuszki i Zygmunta Starego;
– objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Dolnych Wałów będzie wiódł ulicami Jasnogorską i Młyńską;
– objazd od ul. Korfantego do skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego poprowadzony zostanie ulicami Korfantego, Kościuszki i Sobieskiego.
Jak zmieni się trasa linii A4?

Zobacz też: Co to będzie woonerf?

Jak poinformował KZK GOP, autobusy zdążające w kierunku Teatru, po obsłudze przystanku „Gliwice Plac Piastów”, będą jechały ulicami: Zwycięstwa, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Powstańców Warszawy, Jasnogórską i Daszyńskiego (obsługa tymczasowego stanowiska przystanku „Gliwice Jasnogórska” przy ul. Daszyńskiego 4). Na rozkładową trasę autobusy A4 włączą się na przystanku „Gliwice Kościuszki”.

Autobusy A4 zdążające w kierunku placu Piastów, po obsłudze przystanku „Gliwice Jasnogórska”, pojadą ulicami: Daszyńskiego, Jasnogórską, Powstańców Warszawy, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Dworcową, Dolnych Wałów i Zwycięstwa – aż do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Gliwice Zwycięstwa”.

UWAGA! Z obsługi wyłączone zostaną stanowiska przystanków „Gliwice Zwycięstwa”, „Gliwice Muzeum” i „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku Teatru oraz stanowisko przystanku „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku placu Piastów.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI