r e k l a m a

spot_imgspot_img

Basen do remontu. Ogłoszono przetarg

5 maja ogłoszono przetarg na modernizację basenu przy ulicy Strzody. Wkrótce obiekt przejdzie kapitalny remont. SP nr 28 to szkoła, która prowadzi pływackie klasy sportowe.

Do 20 maja można składać oferty na modernizację basenu i zaplecza basenowego. Obiekt przy Szkole Podstawowej nr 28 przejdzie gruntowny remont: zakres prac obejmuje odnowienie hali basenowej, dna basenu, modernizację natrysków, szatni, korytarzy i holu.

Przy ul. Strzody wymienione zostaną glazury (podłogowe i ścienne), rury odprowadzające wodę z rynny przelewowej, basen zostanie wyposażony w nową pompę mieszalnika, grzejniki. W pomieszczeniach z natryskami wymieniona zostanie cała armatura łazienkowa. W korytarzu wstawione zostanie okno i pojawi się nowa oprawa oświetleniowa. Hol przed basenem zostanie odmalowany.

Pręty zbrojeniowe w podbaseniu zostaną oczyszczone z korozji, na dnie niecki basenowej zostaną położone nowe tynki i izolacja termiczna. Na pływalni pojawi się nowa tablica informacyjna, krzesełko dla ratownika, ławeczki oraz wieszaki.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczkawburakach
Kaczkawburakach
8 lat temu

Wygra Cioteczny kuzyn Franka

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI