r e k l a m a
spot_imgspot_img

Będą nowe toalety miejskie w Gliwicach

Przy ulicach Jana Pawła II i Poniatowskiego zostaną przebudowane miejskie toalety. Ma być czysto, schludnie i estetycznie.

Ogłoszony przez miasto przetarg na przebudowę toalet wygrała firma HAMSTER Sp. z o.o. ze Świdnicy, która podpisała z miastem umowę 9 września. – Firma ma 12 tygodni od momentu podpisania umowy na realizację inwestycji – mówi Mariola Pendziałek, naczelnik Wydziału Przedsięwzięć Gospodarczych i Usług Komunalnych UM Gliwice. – Jednokabinowe toalety będą dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z uwagi na ich bezobsługowość będą działały 24 godziny na dobę – dodaje.

Co jakiś czas jednak, stan toalet będzie kontrolowany przez obsługę techniczną. Serwis będzie opróżniał kosze na śmieci, mył ściany i podłogi, a także uzupełniał środki czystości. Do zadań obsługi będzie należało również sprawdzanie poprawności działania urządzeń oraz bieżąca konserwacja elementów ze stali nierdzewnej.

Wysokość opłat poznamy po zakończeniu przebudowy. Całkowity koszt inwestycji wynosi niemal 319 tys. zł brutto.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BB2
BB2
7 lat temu

319 000 tyle za 2 toalety…tyle kosztuje nowy dom 140 m2 z dwiema łazienkami wykończony w dobrym standardzie /bez gruntu/. Jakoś nie czuję tu interesu tylko społecznego.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI