spot_img

Będzie nowoczesna, samoobsługowa toaleta w parku Chrobrego

Zmodernizowany park Chrobrego przyciąga tłumy. Ponieważ wśród wielu atrakcji, w otoczeniu pięknej przyrody, można spędzić wiele godzin, miasto postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i postawić w parku nowoczesną, samoobsługową toaletę. Będzie można z niej korzystać od wiosny 2019 r.

Nowa toaleta znajdzie się w przyszłorocznym planie budżetowym.

– Trwa proces wyłaniania wykonawcy, który przedstawi koncepcję nowego szaletu miejskiego, a następnie przeprowadzi jego montaż. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, toaleta powinna być gotowa do użytku wiosną przyszłego roku – mówi Tadeusz Mazur, dyrektor Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych w Gliwicach.

MZUK zapewnia, że do czasu uruchomienia nowej toalety można nieodpłatnie krzystać z toalety w Ośrodku Sportu i Rekreacji Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej.

Przypominamy, że samoobsługowe miejskie szalety stoją już przy Radiostacji, przy ul. Jana Pawła II oraz przy cmentarzu Lipowym.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI