r e k l a m a


Będzie rozbudowa Europy Centralnej. Powstanie biznes park i hotel

Zarządca Centrum Handlowego Europa Centralna wybrał firmę BNP Paribas Real Estate na strategicznego doradcę w związku z planowaną rozbudową galerii oraz budową biznes parku wraz z infrastrukturą hotelową.

Europa Centralna to regionalne centrum handlowe, zlokalizowane w Gliwicach przy jednym z największych skrzyżowań w tej części Europy, łączącym autostrady A1, A4 i drogę krajową numer 44. Centrum Handlowe Europa Centralna zostało otwarte dla klientów w marcu 2013 roku.

Etap I projektu to powierzchnia handlowa – zarówno w parku handlowym, jak i galerii – wynajmowana przez takich najemców jak Saturn, Castorama, Jula, Tesco czy Sports Direct. Na terenie centrum znajduje się także część gastronomiczna z kawiarniami, restauracjami i bawialnią dla dzieci.

– Wybraliśmy BNP Paribas Real Estate na naszego doradcę, gdyż zależy nam na długoterminowym rozwoju obiektu. W naszych planach mamy zarówno rozbudowę części galeryjnej centrum, aby móc urozmaicić ofertę centrum nowymi markami, również nieobecnymi w regionie – mówi Dorota Beltrani, Leasing & Asset Manager w EC Property Management. – Jesteśmy przekonani, że Europa Centralna ma potencjał, aby stać się prawdziwie międzynarodową destynacją zakupową, oferującą także usługi biznesowe, biurowe i hotelowe.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI