spot_imgspot_img


Bezczelna kradzież na ul. Pszczyńskiej

Wczoraj po południu do jednego ze sklepów przy ul. Pszczyńskiej w Gliwicach wszedł klient, rozejrzał się, po czym chwycił skarbonkę z datkami na cel charytatywny.

Uderzył interweniującą ekspedientkę i uciekł z łupem. Sprawca haniebnej kradzieży miał pecha, bo kobieta dobrze zapamiętała jego twarz.
Około godziny 21.00 policjanci z III komisariatu, z ekspedientką w radiowozie, przeczesywali okoliczne uliczki. W pewnym momencie gliwiczanka spostrzegła podejrzanego. Policjantom pozostało tylko dogonić go i zatrzymać. 22-letni sprawca kradzieży rozbójniczej został przewieziony do policyjnego aresztu. Rozbitą skarbonkę znaleziono na uboczu, w pobliżu ul. Pszczyńskiej.
O dalszych losach zatrzymanego zdecydują prokurator i sąd. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena
Marlena
6 lat temu

Miałam identyczną sytuacje w sklepie w którym pracuje ale policja nic z tym nie zrobiła !!! Pytam dlaczego???? Też ukradł skarbonke dla chorego dziecka,też bardzo dobrze go pamiętam,na nagraniu z monitoringu widać doskonale jego twarz !!! Tyle tylko że mnie nie uderzył !!!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI