r e k l a m a


Bezpłatna impreza sylwestrowa przed Stadionem Śląskim. Plejada gwiazd

spot_img
r e k l a m a

W czasie, gdy władze Gliwic oraz Centrum Kultury Victoria organizują dla gliwiczan płatną imprezę sylwestrową w Arenie Gliwice, władze województwa zapraszają na bezpłatną Sylwestrową Moc Przebojów przed Stadionem Śląskim.

– Wspólne powitanie Nowego Roku na scenie tuż przy naszym kultowym Kotle Czarownic stało się tradycją. W 2024 rok wejdziemy w rytmie popularnych przebojów w wykonaniu topowych wykonawców. Życzę wszystkim pozytywnych emocji, szampańskiej zabawy i wyśmienitych humorów. Zróbmy pozytywny hałas, aby cała Polska, oczywiście za sprawą telewizji Polsat i kapitalnych prowadzących, zobaczyła jak fantastycznie bawi się Województwo Śląskie. To dobry moment, aby kolejny raz pokazać siłę naszego hasła „Śląskie. Pozytywna Energia”. Cieszę się, że ten wyjątkowy wieczór i noc, jedyne takie w całym roku, znów będziemy mogli spędzić razem. Udanej zabawy i wielu uśmiechów! – podkreśla marszałek Jakub Chełstowski.

– Już po raz ósmy będziemy witać Nowy Rok na Śląsku, po raz piąty w sąsiedztwie Stadionu Śląskiego. Na największej z dotychczasowych scen wystąpi ponad 20 topowych artystów, w tym Matteo Bocelli, syn legendarnego Andrei Bocellego. Jestem przekonany, że mieszkańcy województwa śląskiego i widzowie telewizji Polsat będą mogli wejść w ten Nowy Rok z radością, w rytmie muzycznych hitów – tłumaczył Krzysztof Ibisz, jeden z gospodarzy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Start Sylwestrowej Mocy Przebojów zaplanowano na godzinę 20.00. W tym roku na największej scenie – mierzącej 31,5 m wysokości i 75 m szerokości, wystąpi plejada uznanych artystów i nowych, popularnych twórców.

Gwiazdą wieczoru będzie syn znakomitego Andrei Bocellego – Matteo.

Oprócz niego wystąpią m.in. Kayah, Smolasty, Golec uOrkiestra, Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski, Doda, Feel, Enej, Skolim, Tribbs&Kubańczyk, Majka Jeżowska, Lady Pank, Marcin Miller Boys, Urszula.

Jak podkreślają organizatorzy w ubiegłym roku w imprezie wzięło udział ok. 40 tys. osób, a przed telewizorami wydarzenie śledziło ok. 4 mln widzów.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
2 miesięcy temu

w końcu wygląda na 34 lata, jako zawodowy przedsiębiorca w Polsce oraz po kilku przygodach życia. Powodzenia i zdrowia!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI