Biegowa Gra Miejska. Podejmiesz wyzwanie?

Miejskie obchody 20-lecia powstania specjalnej strefy ekonomicznej w Gliwicach zaplanowano na pierwszy, wrześniowy weekend. Jednym z elementów będzie biegowa gra miejska.

Biegowa Gra Miejska to doskonała zabawa dla całej rodziny. Może w niej wziąć udział maksymalnie 100, maksymalnie 5-osobowych drużyn. Uwaga! Co najmniej jedna osoba w drużynie powinna być pełnoletnia.

Organizatorzy przygotowali dwie trasy – ok. 10 km i ok. 20 km. Start i meta – w Parku Chopina. Uczestnicy będą musieli zaliczyć punkty kontrolne zaznaczone na mapie. Kolejność ich zaliczania będzie dowolna, ale przy niektórych czekać będą dodatkowe zadania. Trzeba będzie wykazać się podstawową wiedzą o Gliwicach i Specjalnej Strefie Ekonomicznej, zręcznością i spostrzegawczością.

Nie ważne są wyniki – ważna jest zabawa – deklarują organizatorzy i zapowiadają, że każdy uczestnik ma szansę na nagrodę. Wśród drużyn, które dotrą na metę w wyznaczonym limicie czasu, zostaną rozlosowane upominki reklamowe Miasta Gliwice.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do wyczerpania miejsc lub do 2 września. Szczegółowy regulamin oraz formularz zapisów można znaleźć TUTAJ. Organizatorem Biegowej Gry Miejskiej jest Miasto Gliwice.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI