r e k l a m a


Bogna Dobrakowska otrzymała nagrodę prezydenta „Gliwicki Lew”

Prezydent Gliwic wręczył swoją najważniejszą nagrodę – „Gliwickiego Lwa”. Tym razem otrzymała ją Bogna Dobrakowska – dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Od czasu, gdy laureatka została dyrektorem MBP placówka znacząco się rozwinęła. Bogna Dobrakowska wraz z zespołem zmieniła postrzeganie biblioteki.
Dzisiaj MBP to nie tylko książki, ale też filmy, gry, muzyka i mnóstwo wydarzeń.

Bogna Dobrakowska kieruje zespołem gliwickich bibliotekarzy od 2014 roku.

Nagroda jest wyrazem uznania dla kreatywności, pasji, doskonałych zdolności organizacyjnych oraz rzadkiej umiejętności inspirowania i mobilizowania ludzi wokół celów i pomysłów. Zostaje przyznana za sukcesy w kierowaniu instytucją kultury, wykreowanie oferty stanowiącej doskonałą odpowiedź na wyzwania współczesności oraz bezprecedensowe osobiste zaangażowanie w życie społeczne i kulturalne Gliwic.


Gliwicki Lew – miniaturowa brązowa kopia dzieła Theodora KALIDE – jest przyznawana efektywnym liderom firm oraz instytucji. To wyjątkowe wyróżnienie trafia do osób, które dzięki swej pasji, wiedzy i zaangażowaniu – częstokroć niezależnie od aktualnej koniunktury ekonomicznej – potrafią osiągnąć sukces.

Laureaci są wybierani przez prezydenta Gliwic osobiście.

Nagroda nie ma kategorii, specjalnej kapituły ani komisji konkursowej. Jej przyznanie ma charakter wyłącznie prestiżowy i nie wiąże się z gratyfikacją finansową.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

Frankiewicz, oddaj tramwaje.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI