r e k l a m a

spot_imgspot_img

Bójka z użyciem noża na gliwickim Rynku

Podczas minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu ujęli 23 sprawców przestępstw (liczba nie obejmuje sprawców wykroczeń).

Czterech z nich to nietrzeźwi kierujący. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub bezpośrednio po zgłoszeniu znaleźli się: podejrzany o kradzież samochodu, sprawcy bójki z użyciem noża, kradzieży zwykłych, pobicia, uszkodzenia ciała, przemocy domowej, uszkodzenia mienia oraz prowadzenia pojazdów wbrew sądowym zakazom. Zatrzymano też 8 osób poszukiwanych przez organy ścigania, w tym jedną listem gończym.

W ręce policji wpadło między innymi czterech mężczyzn, którzy w nocy 20 listopada uczestniczyli w bijatyce na gliwickim Rynku – jeden z nich użył noża. Ranny został 21-letni mieszkaniec powiatu gliwickiego (trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo). Pozostali uczestnicy bójki to mieszkańcy Gliwic i powiatu w wieku od 19 do 22 lat.

Nie obyło się, niestety, bez nietrzeźwych kierowców. W sobotę po południu przy ul. szkolnej w Rudnie zatrzymany został 33-letni mieszkaniec tej miejscowości jadący audi. Mężczyzna miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy kategorii B. Rekordzistą wśród pijanych za kółkiem z pewnością okaże się 55-latek z powiatu gliwickiego, którego zatrzymano w sobotnie popołudnie w Rudzińcu przy ul. Gliwickiej. Kierujący oplem astrą był kompletnie pijany, nie potrafił nawet dmuchnąć w alkomat. Jego stan trzeźwości zostanie oceniony po analizie pobranej do badań krwi.

Na szczęście na drogach obyło się bez rannych i ofiar śmiertelnych, odnotowano 26 kolizji.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

Wiecie czego brakuje na rynku w Gliwicach??? – drzew , zieleni – zrobiono z rynku betonową dżunglę- Serdeczne podziękowania dla władz za to gó..o 🙁

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI