Ból go nie zatrzymał! Szymon Wąs walczy. Zobacz to!

Mimo dużego bólu związanego ze złamaniem kości strzałkowej, młody kickboxer z Gliwic, Szymon Wąs, pojechał na turniej 8 Stars w Oslo.

Kontuzję Szymon leczy już od kilku tygodni. – Cały czas odczuwa ból, ale chciał walczyć – mówi w rozmowie z infogliwice.pl ojciec zawodnika, Krzysztof Wąs.

Do Oslo pojechała 8 osobowa Reprezentacja Full Contact Seniorów. Turniej odbywa się 2 i 3 maja.

Udział potwierdziło 12 drużyn z Rosji, Polski, Niemiec, Brazylii, Turcji, Irlandii, Węgier, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Finlandii, Włoch i Norwegii.

Walka Szymona odbędzie się dziś o godz. 20.30. Transmisję na żywo przeprowadzi portal Polskiego Związku Kickboxingu.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adas
adas
8 lat temu

Sajmon , jestes wielki !!! trzeba miec j… jeszcze po świetach smigałes o kulach.. a dzis ..dobrze było szacunek kolego !!

cliper
cliper
8 lat temu

po powrocie zamiast kul będzie wózek za przerośniete ambicje i brak profesjonalizmu

jan
jan
8 lat temu
Reply to  cliper

Czyżby kolega ma równiez wątpliwosci do wyniku Justyny Kowalczyk która z podobną kontuzją wywalczyła złoto?? to też przerost wszystkiego?? Reprezentant Polski, to raczej zobowiązuje, a przypuszczam że lekarz i trenerzy nikogo na siłe nie wystawiają na takie turnieje bo właśnie to byłoby nieprofesjonalne panie kolego i marnowanie kasy..czy Adamek lub Gołota lub Łuszczek przerwali by rywalizację z powodu złamania kciuka ,wybicia barku, odmrożenia stóp ? to wszystko Kolego jest wkalkulowane w sport w polski sport !!pozdrawiam

sokół
sokół
8 lat temu

Cliper takie myślenie to raczej u Ciebie to brak profesjonalizmu!! przy sportach kontaktowych zawodnik musi wkalkulować kontuzje a kalendarz walk pewnie dawno jest ustalony i trzeba zap…..

darek k
darek k
8 lat temu

Nooo i brawoo !!! Szymon na pudle jako 3 ! i to na jednej nodze!

mundi
mundi
8 lat temu

brawo sajmon !! oglądaliśmy walki ,to mocny turniej i kolesie piszący o przeroście ambicji czy też inne pier…. to cieńkie bolki (bez urazy)kibice z Gliwic i nie tylko cieszą sie ze mają komu kibicować to spoko gość o dużych umiejętnościach w tej dyscyplinie czekamy na dalsze sukcesy !!

cliper
cliper
8 lat temu

paraolimpiady też są i też mozna sie wykazac-niekoniecznie dawac obijac sie po mordzie albo lac po ryju

Ann
Ann
8 lat temu

Super rozreklamowana gwiazda

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI